SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy trening HST jest skuteczny na koksie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
lessie - z sokiem ?

om - tak, stosuje tę metodę i polecam

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-10-21 12:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle ze te soki to nie moga byc jakies dlugie estry, to ma byc imo szybka bomba na podtrzymanie efektow hst (a raczej przedluzenie) itp...

ja mysle tak

1-6 HST
5-6 Meta
5-10 Propionian
roztrenowanie+sally/clen jeszcze na podtrzymanie%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
"ogólnie sam jestem za krótkimi estrami" -->

ja nie wnikam w cykl - ponieważ trzeba zmieniać kilka czynników na treningu samym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory Kanar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
imo - za długi ten cykl który podałeś ... jak już mówiłem - 6tyg na soku wystarczy - rozpoczynajac w 2gim tygodniu 10tek i jadąc przez cykl 5tek, 5max/neg plus jeden tydzien jeszce maximum ...pozniej zastanowiłbym się nad clen/sally/ec - ale nie myśle nad tym - bo nie widze potrzeby - w szczególności dla siebie
pozdrawiam i starczy tematu jak dla mnie

edit: nie tyle co za długi - co raczej nie na hst po prostu to połączenie hst i pozniejszego soku chociaz ładne

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-10-21 14:31:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak za dlugi.. 5tygodni (pomylilem sie bo chcialem 6)
a na HST imo nie ma sensu wjezdzac z sokiem bo sie ladnie rosnie...
caly bajer zeby rosnac jeszcze po HST zamiast odpoczywac.. po zbombardowaniu miesni HST, pompujesz je sokiem, i zmieniasz trening -> nowe turbo-bodzce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ja wiem o co chodzi dlatgeo tez mówie że ladne - tyle tylko że to nie sok na hst - o to tylko mi chodziło
bo pomysł znany mi - i bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
podobny problem, dlatego wykopalem ten temat.
bede bral 1-6 superke i zainteresowaly mnei wasze pomysly - jak wasze efekty po tym?(om, kanarek)
cwiczylem tradycyjnie poltora roku, teraz bede konczyl trzeci hst pod rzad, tak mysle czy robic 4hst na tej superce czy zmienic na dzielony trening, czy moze taki mix om'a.
kombinowal juz ktos tak? czy kazdy tradycyjnie...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
HST nadaje sie genialnie :D do utrzymynia przyrostow zdobytych na cyklu SAA w fazie odbloku.

Niektorych elementow HST mozna uzywac na bardzo dlugich cyklach SAA, po to, zeby nie trenowac zawsze na maxa, zeby nie przemeczyc sciegien / stawow.
Bardzo dlugich = co najmniej 20 tygodni i wiecej. Ale tu pewnie nikt sie nie przygotowuje do zawodow i nie stosuje tak dlugich cykli SAA.

Poza tym SAA w odpowiedniej dawce (od 600 mg / tydzien - wedlug Bryana Haycocka) czyni zarowno koniecznosc systematycznego powiekszania obciazania treningowego jak i SD zbednym.

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
sorry, ze odswiezam, ale w necie malo jest tematow o hst + saa
btw - znacie jakies angielskie fora, gdzie jest o tym szerzej napisane?

jak widzicie wlaczenie do hst metanabolu w dawce 10-15mg/ed? dodam, ze bedzie to pierwszy cykl sterydowy

planuje cos takiego:
faze 15 odpuszczam, robilem ja w biezacym makrocyklu
1-2 - faza dziesiatek
3-4 - faza piątek - 10mg/ed
5-6 - neg - 10-15mg/ed(zaleznie od reakcji organizmu) + kreatyna od 6 tyg
7-~ - przejscie na trening dzielony

W fazie negatywow w miare mozliwosci pociagne progresje ciezaru - HST dziala na mnie b. dobrze pod tym wzgledem, negatywy i tak wychodzily mi przesuniete o jeden/dwa skoki

trening HST robilem już parę razy - zawsze byłem zadowolony z efektów, znam już jak organizm na niego reaguje

zastanawiam sie tylko jak to ma wyglądać w połączeniu z metanabolem - zwiekszyc liczbe cwiczen czy raczej postawic na wieksza czestotliwosc treningu? tj. trening 4 razy w tygodniu/trening co drugi dzien

ja widzę to jak wyżej, ale chętnie wysłucham waszych opini na ten temat

om, bushi - zdecydowaliscie sie na mix hst+saa?
kanarek - liczę na Twoje zdanie, mimo że - z tego, co widzę - niechętnie wypowiadasz się na temat saa
Sporti? pozostali? powiecie coś na ten temat?

baczny obserwator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trudy przy injekcji

Następny temat

brak siana :(

WHEY premium