SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to "właściwy" Jack3d?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
Witam serdecznie, udało mi się dostać tego Jack3da i zastanawiam się która to wersja? Poproszę jakiegoś profesjonalistę o rozpoznanie ;) Pucha jeszcze nie otwarta i jakby co mam możliwość zwrotu stąd zapytanie :)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
witaj.
tak powinien byc to jacked oparty na geranaminie
jednak wszystko tak naprawde okaze sie dopiero jak przetestujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
Wielkie dzięki za szybką odp, w takim razie w poniedziałek otwieram :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
dokładnie jak Tomq
jeżeli nie ma ściemy to jest ten z geraminą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
Super :) Również dzięki Flex :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
1,3 Jest w składzie wypisany więc powinno być wszystko dobrze. Weź porcje i zobacz jak działa oraz podziel się opinią jak da rade ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
Trening zrobiony dzisiaj :P Wygląda na to, że to właściwa wersja tak jak mówili koledzy powyżej ;) Co prawda miałem 1.5 miesiąca przerwy od jakichkolwiek stymulantów ( nawet kawy nie piłem ) nie mniej trochę już różnych pre pożarłem również z 1.3 w składzie. Super wytrzymałość ( 30 sekundowe przerwy zamiast 60 ) i świetna agresja treningowa, nie oczekiwałem takich efektów po 4g z sugerowanych 5,5 ;) pompy trochę brakuje lecz patrząc na skład mogłem się tego spodziewać.




Zmieniony przez - TerraNovum w dniu 2016-08-21 20:18:31

Zmieniony przez - TerraNovum w dniu 2016-08-21 20:19:06

Zmieniony przez - TerraNovum w dniu 2016-08-21 20:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
no to jak najbardziej jest to co powinno byc w skladzie:) na kofeinie bys nie miale takich rewolucji:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
Dokładnie, mimo składu wypisanego jak byk wołałem na wszelki zapytać gdyż czytałem, że starego nie idzie już w ogóle w PL dostać a jak są to jakieś oszukańcze itp itd a wiadomo jakby to było z reklamacją otwartej puchy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
W składzie geranium widnieje, jest tez etykieta University Studied, możliwe, że oryginał, a jak z datą ważności i produkcji? Nie pamiętam czy oryginał był w czerwonym czy niebieskim opakowaniu (chodzi mi o layout)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Jeśli nie możesz się skupić na treningu, pikawa napi3rdala oraz mógłbyś nie robić przerw między kolejnymi seriami to tak, jest tam 1,3

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie : Jack3d +UNS DI Cret

Następny temat

Łączenie suplementów

WHEY premium