SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to przepuklina?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Witam jakis tydzien temu na silowni robilem pod koniec czwiczen "unoszenie nog na poreczach " i po tym cwiczeniu jak tylko przeszedlem 2 kroki zaczal nagle rosnac
mi duzy guz(wrazenie jak by sie pompowal) po lewej stronie obok pepka, zrobilo mi sie slabo dopiero jak sie oparlem to mi przeszlo
Wszystko to trwalo raptem 15 sekund. dodam ze w tym miejscu mam blizne po wyrostku, operacja byla robiona 5 lat temu

Zmieniony przez - wulkanxd w dniu 13/05/2017 18:06:00

Zmieniony przez - wulkanxd w dniu 13/05/2017 18:07:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest to jedna z możliwości ale żeby to stwierdzić jest wymagana dalsza diagnostyka u specjalisty. W przypadku przepukliny mogą występować choćby tego typu objawy jak bólu/dyskomfortu w pachwinie po wysiłku, podczas kaszlu czy oddawania stolca. Zaobserwowałeś coś u siebie w tej kwestii ? Piszesz że dolegliwości pojawiły się z lewej strony , wyrostek jest z prawej także jak w tym samym miejscu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Zadnego dyskomfortu nie czuje, chodzilo mi o to ze po lewej strone mam blizne po operacji i ten guz pojawil sie wlasnie po lewej stronie 1 cm wyzej od blizny


Zmieniony przez - wulkanxd w dniu 13/05/2017 18:28:59

Zmieniony przez - wulkanxd w dniu 13/05/2017 18:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sama blizna i zrostu jakie ona powoduje i ograniczenie elastyczności tkanki oczywiście może również wpływać na tego typu dolegliwości i często jest tego przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
na zdj jest ta blizna( troche slabo ja widac) pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo mialem wrazenie ze mi zaraz rozsadzi bebechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 570
ja w takich sprawach wolałabym się skonsultować z lekarzem, niż pytać na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
dopiero za 2 miesiace bede w PL to wtedy sie wybiore
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Hydraulika nawala"

Następny temat

Pieczenie,szczypanie ściegno triceps

WHEY premium