SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to odpowiednia dieta?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 305
Czy to dobra dieta ? , bo zależy mi na utracie wagi , jeżeli jem
rano o 7.30 jajecznice z 2 jajek i o 10 , 12.30 i 15 jem kanapkę z kurczakiem, sałata , pomidorem i sosem z jogurtu naturalnego , potem obiad sałatka z takich samych składników lub kurczak gotowany , ryz i warzywa gotowane wszystko , a potem jakiś nabiał jogurt naturalny czy inne , a ostatni posiłek to twaróg . Na siłownie chodzę w poniedziałek czwartek, sobota, przeważnie kolo 90 minut w tym 15 minut rozgrzewki.

I moglibyście podrzucić jakieś fajne pomysły z czym jeść ryż bo na sucho cieżko wchodzi . :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27176
nie ten dział, a dieta lipa, oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i potem układaj wg potrzeb. Jaki jest w ogóle twój cel?

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 305
mój cel to zrazucenie zbednych kilogramow :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2226 Napisanych postów 13701 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 233474
j.w. czyli oblicz zapotrzebowanie kcal i uloz pod to diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jak oblicza sie zapotrzebowanie kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27176
chociażby na stronie potreningu.pl, przeczytaj również tematy podwieszone w dziale "Odchudzanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja nie mam czasu na czytanie 1000 stron , chce poprostu odpowiedzi na pytanie "jak oblicza sie zapotrzebowanie kcal ? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
przecież Ci napisałem, że na stronie potreningu.pl po prawej stronie. Taki głupi jesteś czy udajesz? Tu masz bezpośredni link - https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html

Zmieniony przez - friskenn w dniu 2013-01-10 15:43:38

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Armstrong vs negatywy

Następny temat

Przykład diety

Wheya