SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to mozliwe i co dalej?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jestem nowym uzytkownikiem jednak przegladam sobie czesto co tu piszecie. I chcialbym opisac moja historie, a jesli zechcecie przeczytac to bedzie mi bardzo milo.
Otoz mam 18 lat od miesiaca. Wczesniej do czynienia z cwiczeniami silowymi nie mialem, no chyba ze tam raz na miesiac na wf-ie. Jednak raz przeczytalem artykul uzytkownika "Thiago2" pt. Dlaczego cwicze, pozniej komentarze innych i dalo mi to baaaardzo do myslenia. Sprzetu nie mialem (w sumie nadal nie mam) jednak chcialem cos robic. Wiec zalatwilem sobie dwie hantle po 5 kg, ulozylem sobie jakies tam cwiczenia i jechalem (dla mnie ostro, bo bylem po tych treningach wykonczony) 3 razy w tygodniu, gdzies przez 2 miechy. I teraz pytanie czy to mozliwe, ze majac przed tymi roznymi cwiczeniami niecale 30 cm w bicepsie a po tym mam 33 cm?? Jak tak czytalem to duzo osob ma z tym problem i po 2 miesiacach podchodzi im po 0,5 do 1 cm. Dla mnie jest to oczywiscie powod do zadowolenia ale czemu az tak podskoczylo, bo liczylem po tym czasie na nie wiecej niz 31 cm. Piszcie co o tym sadzicie. Aha i chcialbym jeszcze podpytac Was, czy z tymi hantelkami 5 kg mozna robic jakies cwiczonka na klatke, bo poki co robie pompki kilka rodzajow i rozpietki, ale marne efekty widze narazie.
No i jeszcze co do diety to nie mialem ani nie mam zadnej specjalnej. Po prostu nie przeszloby u mnie w domu, gdybym odmawial obiadu domowego i wcinal cos w zamian. Jem 5 posilkow dziennie, ok. litr mleka, duzo platkow, otreby pszenne i takie tam podobne rzeczy.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Oczywiście jest możliwy taki przyrost. To twój początek później aż tak szybko iść nie będzie. A co do pytania co dalej to zapisz się na siłownie. Jak masz kase załatw sobie sprzęt na domową siłkę. jak nie masz kasy zacznij kombinować i załatw bądź zrób siłkę na własną rękę.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
Ciesz się bo ja wezme 10kg z parenascie raazy a przy napietej rece to nawet 30cm pewnie nie mam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1479
na poczatku idzie szybko;) dobrze ze wzioles sie za siebie z czasem zobaczysz ze sie oplacalo:) no ale teraz ta mniej mila czesc wypowiedzi.. tymi hantelkami juz raczej nie pocwiczysz na mase... zapisz sie na silownie a jak nie masz kasy to poszukaj kilku kumpli ktorzy tez chca cwiczyc no i zbierajcie na jakis sprzet.. mozecie tez go sobie zrobic... kombinuj.. na dluzsza mete wlasna silka sie bardziej oplaci niz prywatna... dla chcacego nic trudnego;)

,,imperare sibi maximum est imperare''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
jest to możliwe ponieważ am tak miałem, tylko że ćwiczyłem hantlą 15 kg ale na dwie ręce ją brłaem o kolana opierając, teraz nauczyłęm sie spawac w szkole ciąc i takie tam ******ły i zrobiłem sobie siłowie że hoho, nic mi nie brakuje, i cały czas jeszcze coś sobie dorabiam :) popytaj sie kogoś w szkole może będa mieć jakieś hantle nieużyteczne na sprzedaż albo cieżary sztange sobie zrobisz stojaki tak samo, ciezaki tez możesz np. z betonu odlac tak na początek. troche mizernie wygląda i duże musi byc żeby ważyło ale zawsze to coś :) kombinuj, waże że masz jakieś chęci... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Obiad jest wspanialym elementem diety, nie rozumiem dlaczego mialbys go odmawiac...

Przyrost calkowicie realny. Tak jest na poczatku.

Na klate poza pompkami z tym sprzetem niestety pomyslu nie mam...

Pokombinuj z obciazeniem. Moga byc nawet butelki po napojach (sa przeciez takie 5l nawet) z piaskiem, cos ze złomu i tym podobne rzeczy.

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-01-25 15:30:15

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Spawarka jakieś rurki i ławkę masz Poszukaj jakiegoś obciążenia, byle by weszło na gryf. Ułóż plan daj to sprawdzenia. I jedziesz trening ...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana treningu pomocy!!

Następny temat

Zmiana ćwiczenia

Wiecej