SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to możliwe ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
siema
jakis czas temu zakladalem temat

https://www.sfd.pl/Dłuższy_Cykl__Prop,_Cypio,_Bold_i_co_jeszcze_-t1156217.html

tam jest juz ankieta (nic sie nie zmienilo, jeszcze)

Jestem juz w drugim tygodniu cyklu
obecnie leci prop + bold (nexium)

czy to możliwe ze testosteron w wyniku badaniach wyszedł mi po 4-5strzałach e2d 1ml/100mg
przy widelkach ok. 200-800 wynik mam ponad 7500 .. czy moze być w boldzie teść ? czy po prostu mam dobry towar ?

ok. rok temu jak biłem propa takie same ilosci (genamed) to wynik najwyzszy jaki mialem to 3800

dodam ze bolda biore 600mg e5d i wyniki krwi również robiłem wyszło mi delikatnie zawyżona hemoglobina i erytrocyty juz wlasciwie pod górną normą są (ale jeszcze w widełkach)

prosze o odpowiedzi z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
To dlaczego nie piszesz w tamtym temacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...ih** pozamiatał chłopa
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
najwyższy wynik jaki widziałem tutaj na tej ilości propa to coś około twojego
tak wysokie wyniki już nie są wiarygodne
i jak Flex pisz w swoim temacie będzie wiadomo o co chodzi , ew w tym temacie Porozmawiajmy o wynikach badań na poziom testosteronu we krwii

https://www.sfd.pl/Porozmawiajmy_o_wynikach_badań_na_poziom_testosteronu_we_krwii_-t1141341.html



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-11-17 22:38:51

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
wlasciwie to nie wiem dlaczego nie napisalem w tamtym temacie

czyli jezeli tak wysoki wynik nie jest wiarygodny to co przez to rozumiec ? ze w boldzie siedzi test ? (czy po prostu tak jak w temacie którego link podales ze moze to byc kwestia innych czynników)

ostatni strzał wbijałem 2 godz. przed badaniem (jezeli to ma jakies znaczenie)


Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2017-11-17 22:43:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Po co wbijałes propa 2 godz przed badaniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
po prostu jest krew kilka razy rozcienczana , są różne maszyny itd.
test działa b.dobrze jak morfo się zmienia to i bold zaczyna banglać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
wlasnie o to mi chodzilo, szczerze to sie zdziwilem ze wynik bedzie tak wysoki bo zawsze robie w tym samym labie badania, wczesniej robiłem na cyklu (genamedu) 3x na samym początku, w srodku i pod koniec cyklu to mialem wlasciwie za kazdy razem tak samo ok. 3500, natomiast teraz ponad 7500 i myslalem ze moze ktos upchal do bolda testa (czytalem ze deke czasami laduja, ale moze ktos wpadl na pomysl ze tescia i juz zaczalem sobie wkrecac glupie rzeczy

elite bo o tych samych godzinach biore co 2 dni z samego rana wiec tak mi wyszlo akurat dzisiaj, nast. razem zrobie badanie w dniu wolnym od shota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ciekawe hmm moim zdaniem w boldzie jest test

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki Krwi

Następny temat

Koledzy POMOCY LIBIDO

WHEY premium