SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to możliwe żeby w jeden dzień przytyć kilogram jeden???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
Jestem przerażony stosuję dobrą dietę z sfd czyli dietę na każdą kieszeń jest to tania dieta bo na inną mnie nie stać! a na śniadanie jej pyszny omlet z jajek,banana,płatek owsianych i ewentualnie jogurtu naturalnego był tu gdzieś jakiś przepis, robiłem aeroby i schodziły bardzo dobrze kilogramy, ale w sobotę zrobiłem sobie dzień regeneracyjny bez treningu i jak się zważyłem w niedziele to zamiast 89kg mam 90 to samo dzisiaj rano nic z tego nie rozumiem bardzo mnie to martwi :(. Zapomniałem dodać,że w niedzielę sobie pograłem w piłkę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Możliwe, wystarczy nie dokonać aktu defekacji

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Nie przejmuj się tym, wahania wagi w granicach 2-3 kilo w ciągu dnia to rzecz normalna.
Patrz na obwody, głównie w pasie a waż się tylko kontrolnie, co dwa tygodnie w stałe dni (na przykład poniedziałek, zawsze nietreningowe) i zawsze nadczo.

Zmieniony przez - karnisz w dniu 2013-12-16 22:30:32

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
dzięki za uspokojenie obyś miał racje:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i poprawy

Następny temat

Dieta - pierwsza redukcja

WHEY premium