SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to mi coś da?? pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 519
Czyli nie będe przedłuzał...
Mam 16 lat waze 70 kg i wyciskam 70 kg. Cwicze około pół roku. Brałem juz Monochydrat i Jabłczan. Wiem ze moje osiągi nie są zachwycające .
Chciałem sprobować teraz nowego wynalazku jakim jest Kre-Alkalyn 120 caps (obliczyłem ze starczy mi na 30 dni) połonczym bym go z Carbo 1-2 kg.

I bym stosował ten trening:

PONIEDZIAŁEK:
Klatka:
1)wyciskanie sztangi leżąc 5 seri progresja od 10 do 2 powtórzeń
2)"dociskanie" 4 serie po 6 powtórzeń
3)"system 15" 4 serie
4) wyciskanie sztangi w skosie 4 serie po 12 powtórzeń
Biceps
-na mase
ŚRODA
Triceps
1) wyciskanie w wąskim uchwycie 4 serie progresja
2) pompki na poręczach 4 serie po 12 powtórzeń
3) "francuzkie" wyciskanie sztangi leżąc 4 serie po 12 powtórzeń
4) ściąganie drążka wyciągu 4 serie po 12-15 powtórzeń
Barki
- wyciskanie z przodu na sównicy 12/8/6/4/4/8
- unoszenie na boki 12/12/12/12
PIĄTEK
Klatka
1)"stopniowanie" 4 serie
2)"metoda aktywnego opuszczania" 4 seie
3) wyciskanie sztangi głową w dół 4 serie po 8 powtórzeń
Nogi
-rzezba
Plecy
-na mase

przy czym :
Oto instrukcje: "dociskanie"- bierzesz ciężar taki którym jesteś w stanie zrobić 4 ruchy i wyciskasz (dociskasz) krótkim ruchem, czyli nie od góry do dotknięcia klatki i w góre tylko od góry do tak ok 15 cm nad klatką i w góre.
"system 15"- mały ciężar (do typowego pompowania), robisz w serii 5 ruchów jak przy dociskaniu od góry do 15cm nad klatką, kolejne 5 w tej samej serii robisz od klatki(dotknięcie) do 15 cm nad klatką, czyli wyciskasz najpierw od połowy a potem do połowy, ostatnie 5 w tej serii robisz tak jak przy wyciskaniu. Razem 15 ruchów stąd nazwa.
"stopniowanie"- ciężar w miarę duży na jeden ruch etapami, opuszczasz jak przy wyciskaniu, gdy masz na klatce przytrzymujesz 4 sekundy unosisz w górę 10 cm i na tej wysokości przytrzymujesz 4 sekundy, kolejne 10 cm w górę i znowu 4 sekundy i wyprost (nie blokuj łokci) i znowu 4 sekundy.
"metoda aktywnego opuszczania"- ciężar 10 kg ponad Twoje maximum opuszczasz płynnie przez 8 sekund (niech Ci ktoś odlicza, gdy opuścisz na klate to asekurująca cię osoba (lub 3 osoby, góra i boki) podnoszą za Ciebie ten ciężar.

Czy mógł by mi ktos doświadczony powiedziec czy ten trening jest dobry na moje marne wyniki czy zbyt mocny, a jesli jest z bym mocny to prosił bym o napisanie nowego lepszego. Ale jesli jest ok to ok Albo moze zamiast Carbo cos innego??
Był bym wdzięczny za pomoc !!

;] ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1656
Z twojego planu tak naprawde g**** wynika. To ze piszesz nogi na rzeźbe biceps na mase i co ja mam zgadywac jakie ty ćwiczenia chcesz robić ?? Ćwiczysz pół roku piszesz o wykonywaniach powtórzeń a jak narazie plan masz do dupy ułożony. Rozpisz sobie jakie dokładnie ćwiczenia i metody wykonywania a tak ogólnie to z tak krótkim stażem nie baw sie w żadne dociskania, metody aktywnego opuszczania tylko zacznij od podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zgadzam się z przedmówcą. Pół roku stażu to "zielony". O dociskaniach możesz pomyśleć za 2 lata.

Zresztą używanie słowa "osiągi" po kilku miesiącach ćwiczeń to jakieś nieporozumienie.

Trening faktycznie mocno bez sensu.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-10-20 00:31:19

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 519
to rozpisze mi ktoś jakis plan na siłe dla mnie?? plx

;] ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Gościu Dieta trening i tu dopiero sumplematy nie rozumiem dlaczego w wieku 16 lat bierzesz sie za kreatyne a jak przyjdzie stagnacja w wieku 19 lat to wtedy bedziesz mietka brał zeby dalej ciagnąc te farse treningiem i dobrze zbilansowana dieta jesteś w stanie zreobić więcej niz treningiem brak diety i kreatyna pamietaj co Ci napisałem!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 519
luko ja wcale nie chyce być wielkim... chce wazyc max 80 kg i byc fajnie umięsnionym i w wieku 19 lat bede robił tylko zezbe. a teraz potrzebuje troche siły

;] ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz potrzebujesz nauki jezyka polskiego ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 764
no dokładnie uczy sie polskiego :D

nAjLepSzĄ obRonĄ jEsT AtaK !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po wielu poprawach... trening do oceny ...

Następny temat

Łydki

WHEY premium