SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest ginekomastia?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Jak myślicie gineko? Nie byłem z tym u lekarza nigdy ale mam wrażenie że jest coś nie tak.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Dodam ze pod wpływem zimnej wody albo zimna sutki robia się małe i normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 794
dolaczam sie do pytania
dodam od siebie przy dotyku sutki sie zmniejszaja jak kolega wyzej napisal ''Dodam ze pod wpływem zimnej wody albo zimna sutki robia się małe i normalne.'' po biezni jak jestem mocno spocony to mam normalne sutki i przy dniu kiedy robie klate tez calkiem fajnie wyglada
mi sie wydaje ze to lipomastia tera robie redukcje mam zamiar do 8% bf moze te sutki sie zmniejsza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
kris no gino jest ale nie wyglada to tragicznie.. po sutem czujesz jakis guzek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Według mnie to nie jest ginekomastia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
a ja dodam pytanie jeśli pod zimną wodą suty mi się schodzą to jest to normalne ?

Opiates for lunch, barbiturates for dinner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29
Ja to na początku myślałem że to moje zdjęcia... Nawet zarost na klacie taki sam :p
Tylko siłka w tle inna u mnie
I to jest rozumiem całkiem normalne tak? Bo się coś obawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Normalne i ogólnie takimi drobiazgami nie ma co sobie zawracać głowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaskra z otwartym kątem przesączania

Następny temat

Ból w klatce piersiowej.

Wiecej