SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobre rozłożenie treningów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadeszły w końcu wakacje mam ochotę trenować dwa razy dziennie. Trenuje w ten sposób już tydzień i jak na razie jestem zadowolony zmotywowany i wszystko jest ok ale chciałbym was zapytać co wy myślicie o rozłożenie treningów w ten sposób :

Od poniedziałku do piątku
Rano: Cross fit / Trening obwodowy / Trening interwałowy / Bieganie
Po południu : Technika / szybkościowi / Treningi plymetryczne / Trening FBW

W obu przypadkach ostatnie wymienione treningi robił bym na zmianę z czestrzym przychyleniem na przed ostatni ostatnie wymienione treningi dla uzupełnienia

Waga: 69
wzrost: 170
wiek: 17
Staż: 2.5 roku ( trenowany boks )
Dieta: jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Wytlumacz mi cos,
Rano wykonujesz Cross fit LUB Trening obwodowy LUB interwaly LUB bieganie, jak to wyglada w rozkladzie tygodniowym?
Do popoludnia identycznie pytanie.
Cel treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cel treningu to poprawienie szybkości oraz kondycji a jak podskoczy siła to nie będę płakał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Napisz czytelnie jaki(e) trening(i) wykonujesz w jakie dni tygodnia, jak z dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Trochę bez sensu to wszystko :) Rozpisane bez ładu i składu.. dni trzeba sobie ustalić-co robimy w konkretny dzień a nie raz to a raz tamto. Treningi przeróżne.. i nie wiem czy po cięzkim crossficie będzie chciało ci się później robić treningi plymetryczne gdzie w sumie to można już zamieścić w crossficie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pn rano: rozgrzewka crossfit np Dopalacz + Podciąganie 21/15/9, rozciąganie po południu: 10 min skakanka, 10 min rozciąganie,3x3min walka z cieniem, 3x3min worek (czasem tarcze), wykonywanie po 50 ciosów prostych sierpowych na korpus oraz podbrudkowych 10 min skakanka 10 min rozciągnie

wt rano: bieganie / interwały (zależnie od samopoczucia) trucht 1h/ interwały 10 min truch 30m sprint/30m trucht 10 min truchtu na koniec po południu: 10 min skakanka 10 min rozciąganie szybkościówki po 6 rund 15 sek pracy 1 min odpoczynku (worek ciosy do góry, skakanka, ciosy na duł, sprinty na bieżni (zależnie od tego czy wykonywałem rano interwały czy nie), następnie technika na wykończeniu na rozluźnienie 10 min skakanki 10 min rozciągania

śr rano: rozgrzewka trening obwodowy np 8 ćwiczeni złożonych 30sek pracy/ 30sek odpoczynku rozciąganie, po południu: trening techniczny to samo co w poniedziałek po południu

czw rano bieganie / interwały (zależnie od samopoczucia) trucht 1h/ interwały 10 min truch 30m sprint/30m trucht 10 min truchtu na koniec
plymetryczny/ FBW (fbw wykonywane raz na dwa tygodnie) plymetryczny np 10 min skakanka 10 min rozciaganie 6 ćwiczeń plymetryczny typu młot i opona piłka lekarska pompki z klaskaniem/ zwyżutem rąk w różne strony skoki podwójne na skakance, podwójne skoki w dal z miejsca itp no i na koniec rozciąganie i skakanka tak jak zawsze

pt rano to samo co w środe rano xd czasem inne ćwiczenia ale zasada ta samo, po południu : to co w czwartek / wtorek (zależnie od samopoczucia)

Sb rano to samo co w poniedziałek rano xd czasem zmiana treningu inne ćwiczenia lub inne typy Seri lub jedno i drugie :D

Nd wolne od diety i od treningów

dieta jest przykładowa moja dieta to:

6 jajecznica z 4 jaj płatki owsiane cebula oliwa z oliwek chleb ciemny sałata

10 pół woreczka kaszy gryczanej pierś z kurczaka kalafior brokuły sałata

14 to samo co o 10

18 twaróg z truskawkami wiórkami kokosowymi

suple: może kupie s.a.w. trec ale jeszcze nie wiem zastanawiam się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
mógłbyś podać gramy do tego :) na pierwszy rzut oka to ty dziubiesz jak kura. pół worka kaszy gryczanej to tyle co nic. nie wiem ile tych płatków i chleba jesz itp ale wydaje mi się, że wyżej niż 2300kcal nie wychodzisz z swoją dietą co jest naprawdę mało przy ciężkich treningach.. jak dla mnie ten cały plan jest przeładowany.. cięzko to czytac nawet bo jest niewyraźnie napisane :) mógłbyś to uporządkować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza sie nie wychodze ponad 2300 ale chciałbym też troszke zgubic na wadze dla tego nie chce się obżerać a głodny nie chodze:D

6:00
jajecznica z 4 jaj 70 g płatki owsiane 90g cebulag 7 oliwa z oliwek 35g chleb ciemny 40g sałata

10:00
pół woreczka kaszy gryczanej 100g pierś z kurczaka 200g kalafior / brokuły / sałata

14:00
to samo co o 10

18:00
250g twaróg z 200g truskawek 15g wiórków kokosowych

czasem między posiłkami jeszcze jakiś owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odświeżam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45894
rozpisz to po ludzku a nie jak kura pazurem.postaraj się trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będę notował wszystkie treningi w tym tygodniu oraz dietę i wkleję w niedziele więc nie zamykam tematu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze

Następny temat

Strach...

WHEY premium