SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobre na oponkę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 260
Witam. Mam mały dylemat co do zrzucenia tzw. "oponki" z brzucha a dokładniej czy robieniem ćwiczeń zamieszczonych na tym filmiku zrzucę ją?





Jeśli nie za bardzo to proszę o jakąś pomoc tzn. czy stosować jakąś dietę albo coś innego?
W razie potrzeby mogę wrzucić zdjęcia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie zrzucisz nawet jakbyś robił to 8 lat.

Dieta, trening siłowy, trening aerobowy, czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 260
Kurdę...Jaka dieta była by dobra? Chodzi mi głównie o to aby zrzucić to bez siłowni wyłącznie w warunkach domowych i w razie totalnej desperacji jakiś wspomagacz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
https://www.sfd.pl/Standartowa_dieta__GOTOWIEC.-t612056.html

+ cwiczenia domowe, sport, bieganie itp...siłka nie jest konieczna ale bardzo pomaga - no i modeluje ciało, od biegania mięsni nie zrobisz

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-07-19 23:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 260
Możesz mi pomóc dobrać ilość do tej diety? chodzi mi o to ile czego ja być w g bo męczę się do dzisiaj i nie wiem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak masz problem z policzeniem, a pozniej będziesz miał problem z jedzeniem wg z góry okreslonych ilosci to po prostu jedz duzo (uzyj wagi zebys wiedział ile czego jesz), zapisuj to w gramach, ćwicz i co tydzien patrz co się dzieje. Jak tyjesz to zmniejszaj ilosciowo porcje jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 260
A ok ;d Wielkie dzięki! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 85 kg 3400 kalorii

Następny temat

Posiłki na diete

WHEY premium