SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobra dieta ? 56kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Cześć , mam 15 lat 170cm wzrostu i ważę 56kg .


I Posiłek (7:00)
4 jajka (jajecznica)
Płatki owsiane 120g
Oliwa z oliwek 10ml
Chleb żytni pełnoziarnisty 100g

II Posiłek (15:30)
Tuńczyk 120g
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g
Oliwa z oliwek 10ml

III Posiłek(17:30)
Tuńczyk 120g
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g
Serek wiejski 200g

Trening (18:10)

(odrazu po treningu)
45g Carbo

IV Posiłek(20:30)
Ser żółty
Ryż 120g
Pierś z kurczaka 120g

V Posiłek(22:40)
Twaróg chudy(lub półtłusty) - 120g
Orzechy włoskie 30g


Proszę o opinie co ewentualnie zmienić , zaczynam od jutra .
I czy brać jakieś odżywki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 367
zmien cala diete wylicz zapotrzebowanie, wyrzuc tunczyki z puszki zastap kurczakiem lub innym miesem,
chleb zastap ryżem/makaronem
a i co to za przerwa miedzy 1 a 2 posilkiem tak nie moze byc 2-3h maks


Zmieniony przez - Manio94 w dniu 2012-01-22 18:56:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Właśnie jest problem , od 8:00 do 14:30 mam lekcje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Na tym etapie odżywki nie są konieczne, dobra, zbilansowana dieta wystarczy. Dodaj warzywa wszędzie, tuńczyk, ryby z puszki i wędzone nie częściej niż kilka razy w tyg, dodaj zamiast tego w 2 i 3 posiłku rybę mrożoną, jakieś gotowane mięcho czy jajko na twardo. Z postów podwieszonych wylicz zapotrzebowanie i wedle tego układaj proporcje, a posiłki w dziale Kuchnia jest wiele. Na przerwie możesz jeść np placuszki owsiane, szybkie w przygotowaniu i sycące.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Jestem w tych sprawach zielony , ale mam pytanie , bo nie mogę się przekonać z jedzeniem dziwnych wynalazków w szkole , są jakieś proszki którymi mogę uzupełnić tą lukę między pierwszym a drugim posiłkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Jedzenie z pojemnika nie jest dziwnym wynalazkiem, każdy na budowie tak je. Ale jak się wstydzisz, jedz po prostu razowca, pomiędzy pajdy włóż kawałek mięsa i warzywa albo naleśniki czy tortille z działu kuchnia. Uwierz, jak będziesz jadł kolorowe, ciekawe posiłki, nikt Cię nie wyśmieje, ale nawet mogą zazdrościć. Swoją drogą, nie wiem jak możesz tyle godz wytrzymać bez jedzenia, organizm domaga się posiłku, będąc wygłodzonym powinieneś wszamać szybko nawet ryż z kurakiem, bez oglądania się na innych

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Prośba o sprawdzenie obliczeń przy redukcji

Wiecej