SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy to co robię wystarczy do uzyskania celu?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Formularz - Proszę o pomoc

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 28 lat Na forum 34 dni Przeczytanych tematów 0
Dzień dobry. Mam 28 lat, 150 wzrostu i waże 41 kg, ale nie jestem jakaś wychudzona, mam "fałdkę" na brzuchu. U siebie w domu mam stworzoną all'a siłownie. Ławeczka, wolne ciężary (hantelki), sztanga, bieżnia. Ćwiczę 3 x w tyg : wt: klata, barki, brzuch czw: nogi, pośladki, brzuch, niedziela: biceps, triceps, brzuch. Chodzę na siłownie, gdzieś około roku, nie wprowadzałam żadnej drastycznej diety, unikałam tylko niektórych produktów.

Moim celem jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej i ładnie zarysowany brzuch. Od pon wprowadziłam dietę, zażywam białko z sfd i tabletki spalające tłuszcz.

I moje pytanie. Czy to wystarczy? Czy powinnam jeszcze dodatkowo biegać? czy te ćwiczenia w zupełności wystarczą? Czy nie ćwiczę za rzadko?

Bardzo proszę o rady :)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3272 Napisanych postów 42211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325894
Pokaż swoją dietę, bo to sprawa kluczowa.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 28 lat Na forum 34 dni Przeczytanych tematów 0
Moja dieta polega bardziej na unikaniu niezdrowych składników. Staram się jeść głównie: pieczywo razowe, jajka, kurczaka, makaron razowy. Staram się jeść 4 posiłki dziennie. Wspomagam się dodatkowo białkiem SFD wpc plus protein. Wiem, że powinnam liczyć kalorie, ale nie potrafię się do tego zabrać :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6326 Napisanych postów 141798 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1076265
no to tutaj musisz zaczac przebudowe swoich dzialan, czyli czas od wyliczenia poziomu kalorycznego, makro, jak i dostosowania posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jak to zrobić? Od czego zacząć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6326 Napisanych postów 141798 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1076265
tutaj wyliczysz zapotrzebownaie
https://potreningu.pl/calculators/bmr

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-10-20 21:00:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3272 Napisanych postów 42211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325894
No jesli chcesz zrzucic zbędny tłuszcz to dobrze miec wyliczoną kaloryke, przynajmniej na oko.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3032 Napisanych postów 49984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 654740
Masz niską wagę jak na swój wzrost, to że jest jakaś tkanka tłuszczowa na brzuchu to niewiele mówi. Trzeba by było ogarnąć jakiś sensowny trening i dopracować dietę bo piszesz, że wspomagasz się białkiem tylko po co jak nie wiesz jakie masz makro?

Chcesz budować sylwetkę czy tylko jeszcze bardziej redukować?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ogólnie chce zbudować mięśnie brzucha i wyeliminować z niego tluszcz. Tak żeby były zarysowane mięśnie. Więc postawiłam.na redukcję tłuszczu, aby odsłonić mięśnie brzucha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ulcia90
Dzień dobry. Mam 28 lat, 150 wzrostu i waże 41 kg, ale nie jestem jakaś wychudzona, mam "fałdkę" na brzuchu. U siebie w domu mam stworzoną all'a siłownie. Ławeczka, wolne ciężary (hantelki), sztanga, bieżnia. Ćwiczę 3 x w tyg : wt: klata, barki, brzuch czw: nogi, pośladki, brzuch, niedziela: biceps, triceps, brzuch. Chodzę na siłownie, gdzieś około roku, nie wprowadzałam żadnej drastycznej diety, unikałam tylko niektórych produktów.

Moim celem jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej i ładnie zarysowany brzuch. Od pon wprowadziłam dietę, zażywam białko z sfd i tabletki spalające tłuszcz.

I moje pytanie. Czy to wystarczy? Czy powinnam jeszcze dodatkowo biegać? czy te ćwiczenia w zupełności wystarczą? Czy nie ćwiczę za rzadko?

Bardzo proszę o rady :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dolączyłam zdjęcia mojego brzucha na którym najbardziej mi zależy. Powinnam robic redukcję?

Zmieniony przez - Ulcia90 w dniu 2018-10-21 19:14:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ABCD dla osoby początkującej średnio- zaawansowane