SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to będzie dobry wybór?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Mam takie pytanko Zacząłem chodzić na siłownię i zacząłem jeść trochę więcej itp. Jako że jestem ekto to nie wierzyłem w to że coś przytje a raczej na poprawienie sylwetki i po około miesiącu się zwazylem i okazało się że 3kg do góry.Tak więc uwierzylem w siebie i planuję do mojej pseudo diety dołożyć jakiegoś taniego gainera. Mój wybór padł na activlab mass up.Warto popijać nim po posiłkach? Czy to raczej kiepski pomysł?
I jeszcze mam takie pytanie jakie produkty spożywcze są dość tanie a warto dodać do diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Posiłków nie warto popijać gainerami, jak już to gainera po treningu można dać.

Nie wiemy co mozesz dodać do diety bo nie wiemy jak ona wygląda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamagra

Następny temat

prostaxin plus

WHEY premium