SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy testosteron szkodzi wątrobie ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
We wrześniu tamtego roku skończyłem cykl. Szedł enan, tren meta. Do tego czasu leciały tylko aminokwasy, bialko, kreatyna. Nic mocnego. Alkohol tez byl sporadycznie, czasem jakas grubsza impreza. Zaczęło mnie cos podkłuwać z prawej strony. Zrobiłem próby wątrobowe i najbardziej podwyzszone bylo GGTP 370 ( norma 60 ). Lekarz przepisal heparagen i brałem 2x3 tabletki. Zero alkoholu odzywek uzywek , kompletnie nic. Dziś odebrałem wyniki i SZOK !! GGTP 643 !!! Lekarz mnie uspokoil, powiedział ze on miał 3000 . Troche mi ulzyło i tu pytanie czy mozna leczyc wątrobe dawkując delikatnie samego tescia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
To żeś odkopał temat. 300mg co 5 dni to nie byle jakie TRT. Forte A mówią, że wątroba nie jest unerwiona i czuć jej się nie da...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Wątrobę można leczyć dietą nie ma żadnych danych na temat pozytywnego oddzialywania testosteronu Potrawy lekkostrawne i to co ci lekarz przepisal Dalej do niego chodz niech szuka problemu do skutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Możesz bić testa solo i leczyć ten organ.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Dziękuje panowie za odpowiedź . A czy ktos z was miał styczność z tym środkiem : TUCDA BRAWN ? wklejam przykladowy produkt

http://www.bestbody.com.pl/brawn-tudca-p-886.html

Zmieniony przez - cobraTychy w dniu 2015-04-10 17:33:22

Aha i dawka 500 mg na tydzien moze byc ? Są jakies ograniczenia ?

Krzykacz, Flex dzieki :) dawno mnie tu nie było. Jak zawsze można na Was liczyc :)

pzdr

Zmieniony przez - cobraTychy w dniu 2015-04-10 17:37:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
dużych dawek nie ładuj ,bo też będę niekorzystnie oddziaływać na regenerację wątroby
500mg to raczej max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Ok to zobaczymy jak to sie potoczy . Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Panowie odswieże troche temat. W weekend troszke mnie poniosło i dosć duzo wypiłem. W niedziele dokuczal mi bół z prawej strony . Byłem u lekarza , ktory stwierdził ze to od alkoholu, mam zrobic w tygodniu badania krwi i w piatek przyjśc na wizyte. I tu z pomoca przyszedl mi kolega. Przywiozł mi kilka sztuk tabletek TUDCA BRAWN. Wczoraj poszła jedna , dzis rano bolu prawie nie ma. Bede jadl po 1 tabletce do środy, w czwartek zrobie badania. Jeśli GGTP wyjdzie mniejsze bedzie to dowód ze jest cos lepszego do cyklu niz essentiale fortre. Dam znać w piątek jak wyszly winiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
test szkodzi wątrobie, jest nawet na ulotce info, kup sobie mielone nasiona ostroestu plamistego, wsuwaj po łużeczce do herbaty rano i wieczorem, zrób po dwóch tyg badania wątroby i będziesz w pozytywnym szoku jak zobaczysz wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
ostropest jest ok ,ale 2 tygodnie to za krótko
najlepiej stosować go kilka miesięcy - jako profilaktykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Ostropest kupiłem , ale tucde sprawdze. W piatek dam znac jak wyszło. Moze te 4 dni to krótko ale wazne ze troszke sie poprawi to bedzie znaczylo ze Tucda dzialą .Heparagen przez dwa miesiace nie pomogl.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w SAA

Następny temat

Najwyższy czas na redukcję!!!

WHEY premium