SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ten olej rzepakowy się nadaje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Witajcie!

Dziś byłem w Lidlu i natknąłem się na olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno Vita D'or w ciemnej butelce, cena 5,99 zł za 500 ml. Zdziwiło mnie trochę, że z tyłu nic konkretnego tam nie zamieścili, żadnych informacji o wartościach odżywczych. Czy olej, który kupiłem nadaje się w ogóle do picia?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Jak najbardziej się nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Czyli można go śmiało ładować do diety? A warto do niego dołożyć jeszcze oliwę z oliwek? Jaką polecacie? Wcześniej piłem tą z biedronki - Casa de Azeite, ale nie wiem, czy ona się nadaje. Myślałem, żeby kupić Salvadori Extra Vergine, jak dostanę w dobrej cenie, wtedy będzie dobrze, jakbym łączył ten rzepakowy z tą oliwą, dając po 10 ml i dodawał z 20 g orzechów włoskich dziennie do diety, 20 g siemienia lnianego i 5 ml tranu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Zdania są podzielone co lepsze, oliwa czy olej rzepakowy. Choć tutaj na forum utarło się, że oliwa króluje. Śmiało możesz stosować w obydwu formach jeżeli bilans się zgadza. Im więcej urozmaiceń tym lepiej. Co do oliwy nie wiem, sam piję Casa de Azeite, bo u siebie żadnej innej "czystej" oliwy nie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Najlepszy bilans to 1:2:1 (nasycone:jednonienasycone:wielonienasycone)? Czy jest coś lepszego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + suple do oceny

Następny temat

POMOCY!.Co jest aby przytyć ?

WHEY premium