SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy takie posiłki mogą być?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 419 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4013
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Błyskawiczna wołowina z warzywami i ryżem - po treningu jak najbardziej tak, bardzo dobry posiłek, jakby zamiast wołowiny byłą pierś z kurczaka to po prostu bajka :)

Pierś z kurczaka w sosie bolognese - też dobry, ale raczej przed treningiem

Wołowina z ziemniakami w mundurkach i surówką - nie, bo nie ma węglowodanów

Jaja sadzone z ziemniakami i mizerią - na pewno nie

Naleśniki z nadzieniem serowo-bananowym - to raczej też nie

Specem nie jestem, ale coś tam już wiem, dlatego chętnie pomogę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Skończ pisać do ludzi bo głupoty jakich mało wypisałeś. Wszystkie w/w dania lepiej lub bardziej nadają się na posiłek zarówno przed jak i po treningowy. W zaleznosci od preferencji zwiększ porcję miesa/nadzienia/jajek lub zródła węgli tak aby bilans stykał.
Jedynie te naleśniki, prawdziwy mężczyzna nie naje się naleśnikami więc będzie ssanie na treningu :)


Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-04-15 15:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
The Crixus
Błyskawiczna wołowina z warzywami i ryżem - po treningu jak najbardziej tak, bardzo dobry posiłek, jakby zamiast wołowiny byłą pierś z kurczaka to po prostu bajka :)

Pierś z kurczaka w sosie bolognese - też dobry, ale raczej przed treningiem

Wołowina z ziemniakami w mundurkach i surówką - nie, bo nie ma węglowodanów


Jaja sadzone z ziemniakami i mizerią - na pewno nie

Naleśniki z nadzieniem serowo-bananowym - to raczej też nie


o qrwa... Jak wyżej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
To może rozjaśnię o co mi chodziło:

Błyskawiczna wołowina z warzywami i ryżem - dla mnie najlepszy z tych wszystkich propozycji i tutaj chyba wszyscy się zgodzą, dużo wartościowego białka pochodzenia zwierzęcego i złożonych węglowodanów, a także posiłek zawierający tłuszcze nasycone z oliwi z oliwek, które wpływają na przyswajanie wartości odżywczych z posiłku, ogólnie bardzo smaczne danie. Jeżeli ktoś ma pieniądze może kupować wołowinę, jeżeli pieniędzy nie ma ekonomiczniej będzie zakupić kurczaka. Stosować można przed, jak i po treningu.

Pierś z kurczaka w sosie bolognese - drugi najlepszy z tych wszystkich propozycji, wartościowo bardzo podobny do dania powyższego. Stosować można przed, jak i po treningu.

Wołowina z ziemniakami w mundurkach i surówką - dobre białko pochodzenia zwierzęcego, węglowodany proste z owoców i warzyw oraz tłuszcze nasycone z oliwi z oliwek. A gdzie dwaj geniusze są węglowodany złożone? W ziemniakach jest skrobia i... zresztą poczytajcie sobie o tym na tym forum, bo dużo się o tym pisało. Ziemniaki są dla osób, którzy nie mają większego wpływu na to co jedzą, np. na obiad. Oczywiście raz w tygodniu można je zjeść, ale nie żeby specjalnie je po treningu gotować.. lepiej wybrać tutaj ryż, makaron czy płatki owsiane. Jaki zawodowy kulturysta ma ziemniaki w swojej diecie??

Jaja sadzone z ziemniakami i mizerią - praktycznie to co wyżej. Białko z jajek ze wszystkich produktów naturalnych pod względem przyswajalności ma najwyższy współczynnik przyswajalności (chyba 100/100), ale to gotowane jajo, a nie sadzone.

Naleśniki z nadzieniem serowo-bananowym - zgadza się, że całkiem dobry posiłek, ale bardzo mało złożonych węglowodanów.

Ja tak ogólnikowo na szybko pisałem, więc Vaadeer, jeżeli się na tym znasz to mogłeś to bardziej szczegółowo wyjaśnić, a nie mnie hejtować :) Hepcio nie jestem głupi i wiem, że prawie we wszystkim są węglowodany, ale chodziło mi o węgle złożone, więc jeżeli pomimo młodego wieku się na tym znasz to też mogłeś to lepiej rozjaśnić, a nie tylko posty sobie nabijasz :) Zresztą w podpisie mam napisane, że nie jestem specem.

Pozdrawiam

Specem nie jestem, ale coś tam już wiem, dlatego chętnie pomogę :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na mase do oceny

Następny temat

Masować czy Redukować? zdjęcia - proszę o pomoc

WHEY premium