SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taka rozgrzewka wystarczy??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Siemka, chciałbym dać wam tu moją rozgrzewke do poprawy bo nie wiem czy jest ona dość wwystarczająca. Zaczne od początku. Mam 13 lat, nie ćwicze martwych ciągow itd. i nie robie ćwiczeń na dużych ciężarach. Moja rozgrzewka
-skakanka 100 przeskoków
-krążenia barkami 10 x w kązdą strone
-wymachy barkami byle gdzie(tak ruszam nimi na oślep)
-i krążenia ramion 10x każda strona
-krążenia łokciami 10x każda strona
-wymachy łokciami byle gdzie
-krążenia nadgarstkami
-krązżenia bioder 10 x każda strona
-krążenia kolan 10x każda strona

i to tyle... całość trwa kilka minut... Czy takie coś wystarczy?? a jak nie to co zmienić/dodać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1770
skakanka 100 przeskoków :D już po tym bym nie miał siły na trening, myśle że możesz to troche zmniejszyc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Lisek... tak sczerze to na moim planie na siłowni kondycja nie jest mi wogóle potrzebna.... ja sie nić nie męcze. Nie chce żucać w moim wieku na jakieś ogromne ciężary i ćwiczenia z nie z tej ziemi. Więc moim zdaniem tak jest dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1770
myśle że ta twoja rozgrzewka za ogólna jest... najpierw podnieś krążenie, później rozciągnij ćwiczone partie a następnie wykonaj jedną serie, tak na rozgrzanie mięśnia też ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
1. Za mlody jestes.
2. Skakanki tez mysle ze troche za duzo.
Lepiej rozgrzewaj barki , lokcie i kolana bo to sa najbardziej kontuzjogenne stawy.
3. Mozesz dolozyc lekkie rozciaganie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plaan do oceny

Następny temat

Mój Brzuch

Wiecej