SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taka dieta wystarczy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
Witam, mam 170 wzrostu i 56 kg wagi. Ogolnie sporo trenuje(piłka nożna), więc jestem wysportowany. Od niedawna zaczalem chodzic na siłownie(3,4 razy w tygodniu po ok 1,5-2h) i stąd moje pytanie czy taka dieta starczy na przyrost masy:
Rano: 2, 3 jajka + 2 kromki chleba + płatki kukurydziane z mlekiem
Obiad: 100-200g ryżu + kurczak ok.200g
Kolacja: Makaron pełnoziarnisty + twaróg
Dziennie zażywam jedną porcje białka(30g wpc 80), ponieważ na wiecej mnie nie stać. W dodatku biore multipack sport, ponieważ średnio lubie owoce. Pomiędzy posiłkami często jem chleb, płatki ryżowe.

Co moge poprawić w mojej diecie i jakich przyrostów masy mogę sie spodziewać po 1-2 mies? (chce wiedzeic czy cos zmieniac w diecie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3195 Napisanych postów 15808 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146709
Tutaj masz jak wykonać zrzut z diety (jest to bardziej czytelne, niż to co napisałeś sam) i ankieta obowiązkowa działu http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O ile max mocna zwiekszyc kalorii w ciagu tygodnia?

Następny temat

Przerwa nocna (od kolacji do rana)

nutloveb