SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak mozna?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
Mam pytanie, wykonuje trening FBW w Pon,Śr,Pt jednak w dni takie jak wt,czw,nd mam treningi Kick Boxingu i czy to nie będzie w jakiś wielki sposób przeszkadzało w regeneracji?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 73kg

Wzrost: 176cm

Cel treningowy: poprawa budowy swojej sylwetki,ogolna sila

Staż treningowy na słowni: regularnie 7miesięcy

Uprawiane inne sporty: Kick Boxing

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzet silownia

Dieta: w trakcie ukladania

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: Aminokwasy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
mozesz spokojnie chodzisz na kick boxing nie przezkadza

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
w niczym to nie przeszkadza. Gdyby było w dni treningowe, to ciekawie by nie było. Jeszcze zależy jaki masz cel...

Traw meksykańskich garść... przyprawiła mnie o lot bez tchu
O stan na podobieństwo snów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
jeśli czujesz że Twój organizm nie daje sobie rady z regeneracją dostosuj intensywność treningu, my Ci złotej recepty nie podamy bo nie znamy przebiegu i intensywności treningu kick boxingu. dostarczaj tylko organizmowi odpowiednia ilość składników odżywczych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
tzn wiesz moj kolega ma to samo i jednak na dluzsza mete to jest meczace a wiec moze warto pomyśleć nad tym aby potrenować troszke i zrobic małą przerwe na potrzeby regenracji ?

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
ja łącząc boks z siłką na siłkę chodziłem tylko w soboty. sam musisz przeanalizować swoje możliwości i cele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić masę przedramion???

Następny temat

Plan do sprawdzenia Będą SOGI

WHEY premium