SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak możnaaa??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Zawsze po treningu masowym biegam po 20 min(no nie zawsze:) Przed treningiem zarzucam cp, czy w trakcie treningu, około 20 min przed biegami można wziąść thyrotherma?? chodzi mi żeby lepiej działał na samych areobach

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Efka (hcl) nei wiem jak ziolowa, uzyskuje najwieksze stężenie we krwi (teoretycznie wtedy zaczynasz ja najlepiej odczuwać) po okolo 1 godzinie. Kofeina po okolo 30 minutach.

Mozesz tak robić. Możesz dac trochę wczesniej - nawet na poczatku treningu silowego, albo nawet na polgodziny przed treningiem. Efka dziala do 5 godzin więc sam rozumiesz... :-]

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz wziąc w dawc razem z cp przed treningiem, mozesz wziąc w trakcie siłowego - przed aerobowym. nic tutaj nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
mozna tak a jak amsz czas to biegaj rano

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym produkcie??

Następny temat

Zestaw do 300-350zl

WHEY premium