SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak można?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Witam!
W miesiącu styczniu mam plan zacząć chodzić na siłownię.Mam 15lat, 180cm wzrostu i 85 kg masy (chociaż po mnie tego nie widać, łatwo łapie masę, ale nie grubnę).
Ogólnie jestem zdrowy, tylko mam jeden problem - nie mogę ćwiczyć nóg (kolana- biorę SynVisc). Czy mogę trenować górne partie, a nogi np. na bieżni?
P.S Do ukończenia 15 lat zostały mi 3 miesiące, mogę już chodzić na siłownię? Mam zamiar chodzić do Progresu w Bytomiu lub na siłownie, która jest na ul. Powstańców ;]
Pozdrawiam i czekam na fachową odpowiedź!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Witam ponownie!
Wczoraj byłem na siłowni i czuję się dużo lepiej hehe :)
Mam tylko pytanie co do diety- moja mama jest z zawodu lekarzem, i nie pozwala mi stosować diety, ponieważ organizm potrzebuje wszystkich składników, a nie tylko tych jednostronnych stosowanych w diecie. Słyszałem również kilka takich poglądów na sfd.pl
Więc moje pytanie brzmi: czy zamiast diety, mogę jeść wszystko(oprócz ff i słodyczy) ale z większą ilością tego co jest w diecie?
Pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
co masz z tymi kolanami dokaldnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Strasznie mi strzelają i się czasem jakby blokują. Lekarz mi powiedział, żebym nóg nie trenował bo mogę sobie zrobić tylko krzywdę. Mam niedobór mazi (chyba tak to się piszę) w chrząstce.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a jak z cwiczeniami gornych partii ??

na nogi nie mozesz robic tylko siadow czy wogule nie mozesz ich cwiczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Na nogi odpadają ćwiczenia siłowe.
Górne partię mogę trenować bez przeszkód ;) Do tego dietka, i myślę, że będzie ok.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no to FBW z podstawa plecy na nogi dasz MC na prostych nogach i moze wykroki z malym ciezarem

reszta tak jak w innych FBW

czytaj i ukladaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Ok, ok :D
Czyli jednak mogę się zabrać za siłkę (za siebie też) ;)
Od stycznia full power :)
Jak myślisz, kiedy dorzucić białko? Mam w domu takie coś: Whey protein concentrate 80%, 600g, smak: naturalny z vitamin-shop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
A jaką proponujecie dietę?
Ile razy w tygodniu mam na początku chodzić na siłownię?
Moglibyście podać przykładową?
Chce się fajnie wyrobić ;) (Oczywiście nie jestem sezonowcem, z siłownią zamierzam związać się na dłużej)
ANKIETA:
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15

Waga : 85kg

Wzrost : 180cm

Cel treningowy : Wyrobienie klatki, plecków, kaloryferek (jakby można:D)

Staż treningowy na siłowni : żaden (zamierzam zacząć)

Uprawiane inne sporty : żadne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt ;]

Dieta : brak

Przeciwskazania medyczne : odpada trening siłowy nóg

Zażywane suplementy : żadne

Zmieniony przez - zielO_ony w dniu 2009-12-16 15:29:39

Zmieniony przez - zielO_ony w dniu 2009-12-16 15:43:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16308
Trening na początek FBW a na odżywki zawcześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Witam!
A może jakaś konkretna dieta? Która spełni cel moich treingów?
Pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dzial "odzywianie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profesionalny trening dla początkującego

Następny temat

Do poprawy

WHEY premium