SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ta dieta jest okej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Mam 15 lat,ważę 55 kg przy 165cm,zaczynam chodzić na siłownię,i mam pytanie czy taka dieta jest w miarę ok?

Śniadanie:
2 kiełbasy i 2 bułki kajzerki (+-750kcal)

2.Śniadanie w szkole:
4 bułki kajzerki z serem (+-800kcal)

Przed treningiem:
2-3 banany (+-250kcal)
**Do tego momentu mam już około 1800kcal**

Obiad(po treningu):
W zależności co będzie-około 300-600 kcal,ale może być więcej.

Kolacja:
-2 kiełbasy i 2 bułki kajzerki(+-750kcal)

Razem - 2850 kcal (zakładając,że obiad będzie miał 300 kcal).

Około 104g białka (kiełbasa-16g, bułka-5g) i dużo węglowodanów.

Wzorowałem się na statystykach z "ileważy" i na tym co pisze na opakowaniach.

Tyle kalorii chcę, ponieważ jestem ekto:/

Co by można zmienić/wyrzucić/poprawić w tej diecie? Mam ograniczone pole manewru ze względu na szkołe i czas.Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Bardzo słaby jadłospis .
Masz 15 lat wiec wystarczy jak zaczniesz odżywiać się zdrowo
https://www.sfd.pl/temat373792  - 10 wskazówek żywieniowych


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-02-04 20:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wyrzucić bułki i kiełbasy. I tu nie chodzi o restrykcyjne trzymanie diety, bo wiek jeszcze nie ten, tylko o wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych. Do szkoły można wziąć coś wartościowego.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
deja vu
Wyrzucić bułki i kiełbasy. I tu nie chodzi o restrykcyjne trzymanie diety, bo wiek jeszcze nie ten, tylko o wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych. Do szkoły można wziąć coś wartościowego.

To jak ja mam zbudować masę bez kalorii?
W dodatku będac chudym ekto.Nie widzę sensu w treningach bez kalorii , będę tylko jeszcze bardziej chudł o ile się bardziej da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wyrzucić bułki i kiełbasy i w to miejsce dać wartościowe produkty. Na bułkach z kiełbasą też masy mięśniowej nie zbudujesz.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
deja vu
Wyrzucić bułki i kiełbasy i w to miejsce dać wartościowe produkty. Na bułkach z kiełbasą też masy mięśniowej nie zbudujesz.

To co by Pani dała w miejsce tego? Pozdrawiam.


Zmieniony przez - wekki7 w dniu 2018-02-04 20:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
W linku który wstawiłem wyzej znajdziesz art które wszystko Ci wyjaśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
flex1976
W linku który wstawiłem wyzej znajdziesz art które wszystko Ci wyjaśnia

No tak,ale ja nie dam rady ogarnąć choćby w połowie tak rozbudowanej diety, jaka tam jest w przykładzie.I nawet nie miałbym tyle kasy, bo dieta jest dość droga.A i dla jasności nie mam co liczyć na pomoc rodziców zbytnio.Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
A gdzie tam pisze o kosztach ? Zamiast kiełbachy dajesz twaróg / jajka itp . Rodzice na obiad zrobią Ci mięcho / rybę do tego owoce , warzywa i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zamiast bułek, chleb żytni na zakwasie. Ziemniaki też są spoko na diecie, a ekonomicznie wychodzą.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
flex1976
A gdzie tam pisze o kosztach ? Zamiast kiełbachy dajesz twaróg / jajka itp . Rodzice na obiad zrobią Ci mięcho / rybę do tego owoce , warzywa i git

To będę zamieniał sobie raz kiełbasę a raz bułki na twaróg/jajka oraz będę jadł więcej warzyw i owoców.Raczej z tym obiadem odpada,żeby specjalnie gotować co innego dla jednej osoby , ale mysle,że to nie problem bo na obiad mam często mięso/rybę i do tego jakieś warzywa i surówki.No dzięki Panu za pomoc i pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 200kcal

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium