SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy stosowanie samego testosteronu ma sens?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284


Czy zawsze trzeba go z czymś łączyć? Jak wiemy, teścik jest bardzo androgenny, ale anabolikiem też jest, więc czy np. dla początkującego jest sens łączyć go powiedzmy z metką?

"żeby coś osiągnąć trzeba coś poświęcić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"czytałem i czytam i tak przeczytałem, no to teraz przeczytałem inaczej. fajnie, cieszysz się?" Z czego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

"Może masz racje z tymi lekarzami. Może nie. "
Znajdź mi jakiegoś kumatego to zmienię zdanie.

Skoro załatwiasz teraz jakieś biznesy po powrocie zza granicy to się tym zajmij a nie głupotami o których nie masz pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Można solo można łączyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
mozna polaczyc z metka jak masz dlugie estery na kicka ale dla poczatkujacego starczy sam propinat

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niektorzy buduja bardzo dobra forme na samym Propku i to dlugi czac Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
ma sens! obecnie jestem na enanie w 18 tyg i naprawde nie mysle o zakonczeniu cyklu.DIETA+trening+test wszystko w tel kolejnosci i zdzialasz bardzo wiele.pozd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
guma zaopatrz sie w hcg :)

autor szaleje https://www.sfd.pl/Testosteron__czy_faktycznie_pomaga_komuś_kto_nie_ma_zarostu_na_twarzy_-t736963.html

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2011-05-15 17:50:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
"początkującego" tzn. piszesz o sobie?

Autor tematu miał jeszcze wczoraj w profilu napisane jaki to ogromny obwód ma jego ramię. Było tam bodajże mniej niż 25cm. podejrzewam że jego cała sylwetka jest tak imponująca.

do autora: Przecinaku czy to cokolwiek jesz i ćwiczysz? Już ci koks po łbie chodzi? Podejrzewam u ciebie głębokie kompleksy, chcesz zarosnąć włosiem, chcesz się skoksować... WTF wakacje idą? Przykro mi ale plażowy Alvaro już z ciebie w te wakacje nie będzie. Tak poza tym to w co ty chcesz bić tego teścia? dokostnie

Wejdź w spółkę z kimś komu towar rzeczywiście jest potrzebny, będziesz chodził po aptekach a farmaceuci na sam widok ciebie będą dawać ci anaboliki bez recepty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
Cycu_ś od 6tyg 250iu x tydz.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
NieKoxowny to, że ktoś jest chudy nie znaczy, że jest od ciebie gorszy, powiem więcej: nie masz prawa obrażać innych tylko dlatego, że mają taką czy inną budowe ciała. ty ***any półgłówku, tak ty tzw. NieKoxowny czy jak się tam 'koksie' zwiesz, g****, powtarzam i podkreślam: g.ó.w.n.o. o mnie wiesz, nie znasz mnie i zapewne myślisz, że jestem na tyle głupi, że sobie kupie jakiś gówniany koks od kumpla - nie! ja chce się skonsultować z lekarzem, zobaczyc co mi powie o mnie czy mogę cos zrobic, czy nie, czy w moim przypadku jest uzasadnione wspomaganie. widzisz tępa pało, każdy człowiek jest przypadkiem i ja jestem też przypadkiem, a nawet nazwałbym siebie szczególnym. jestem chory, nazwa mojej choroby nic ci nie powie, ale po prostu moje mięśnie nie są zbyt duże, są malutkie, mam kościste ramiona, nie mam zaniku mięśni, po prostu nie rozwijają się. naprawde nie mysle o tym, żeby walić odrazu koks, chce sie skonsultować z lekarzem i pocwiczyc jeszcze raz na sucho. Btw. mam 21 lat, a ty niekoxowny chyba jesteś gruby co? cokolwiek jesz i ćwiczysz? czy może za dużo żresz i c***a ćwiczysz? To pytanie 'czy stosow. samego tescia ma sens' zadalem bardziej z ciekawosci, bo nawet jesli kiedys sie zdecyduje to tylko i wylacznie pod okiem specjalisty bo nie jestem po*******onym *****em i nawet jesli sie zdecyduje co jeszcze raz podkreślam, to nie będę łączyć sterydow, bo to chyba nie ma sensu jak ktos nie jest i nie chce byc kulturystą. wiem, że teść jest bardziej androgenny niz anaboliczny dlatego pytalem o korzysci w postaci masy mięśniowej. a co do mojego jedzenia to fakt, że nie odzywiam sie teraz jakoś super, ale nie mam czasu, nie dawno wróciłem z zagranicy i jeszcze układam pare spraw, potem sie za odzywianie wezme bo to wazne. a co do mojego pobytu zagranicą to nie mialem czasu ćwiczyć ani się odzywiać. nie bede juz dluzej tlumaczyc. Nie oceniajcie mnie po tym poście. i nie wymądrzajcie się.

Zmieniony przez - Alonzo21 w dniu 2011-05-16 14:16:41

"żeby coś osiągnąć trzeba coś poświęcić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
napisalem 'nie mialem czasu sie odzywiać' niech ktoś nie myśli, że nic nie jadlem o ****a hahahah po prostu 3 posiłki dziennie plus jakieś tam przekąski.

"żeby coś osiągnąć trzeba coś poświęcić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
jak jesteś na coś chory, to idź do lekarza, a nie tu jakieś dyrdymały o zarostach i aplikowaniu teścia przez anorektyków wypisujesz.

Idź do lekarza, zrób badania i wtedy dopiero o czymś myśl (jeżeli będzie taka potrzeba). Bierzesz się za to od dupy strony.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca po wyciągnięciu z lodówki zamarznięta po za tym

Następny temat

Deka+teść prolo+meta POMOC?

WHEY premium