SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy soki z sokowiroówki maja jakies wartosci?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
Witam caly czas cwicze i chcac jak najlepiej radzic sobie jak najlepiej z zakwaszeniem kupilem sokowirowke zeby robic soki warzywne. Leci wszystko marchew buraki szpinak ogolnie wsztsko mieszam i pije. Dalem za nia 5 baniek zelmera ale co sie okazuje czytam ostatnio na necie ze te soki z sokowirowki sa bezwartosciowe. Wiec co na marne wydalem 500 zlotych ???
Soki z sokowirowki faktycznie nie maja zadnych wartosci odzywczych ani alkalizujacych ?? Prosze o odpowiedz.
Z gory Wielkie Dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Że niby tracą wszystkie wartości odżywcze? haha dobre żarty. Ile Ty masz lat że w takie rzeczy wierzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
soki mają tyle samo wartości co warzywa lub owoce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Może nie do końca takie same ale bardzo bardzo podobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
czemu niby nie takie same? To chyba logiczne, że np. cały banan ma tyle samo węgli co zmielony w sokowirówce, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Chyba mylisz sokowirówkę z blenderem. Porównaj sobie szklankę soku z marchwi i "szklankę" marchwi i sam wysuń wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
no wlasnie chodzi mi o te odpady z warzyw ktore sa odzielane pisza na necie ze sokowirowka nie ma prawie wogole wartosci odzywczych z porownaniu do np wyciskarek jak to jest ? jak myslicie ?
Nie mam czasu robic surowek itp latwiej mi jest wszystko przepuscic i wypic niz sie bawic z gotowanie burakow czy robieniem sosu szpinakowego bo sam jest ciezki do zjedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
no ale badz co badz sa chyba lepsze niz to dziadostwo ze sklepu choc chcialbym wiedziec czy te soki faktycznie tak duzo traca na oddzielaniu miazszu od soku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Lepszą opcją faktycznie będzie owoc/warzywo, ale soki też można włączyć do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
no wlasnie chodzi mi o te odpady z warzyw ktore sa odzielane pisza na necie ze sokowirowka nie ma prawie wogole wartosci odzywczych z porownaniu do np wyciskarek jak to jest ? jak myslicie ?
Nie mam czasu robic surowek itp latwiej mi jest wszystko przepuscic i wypic niz sie bawic z gotowanie burakow czy robieniem sosu szpinakowego bo sam jest ciezki do zjedzenia


Sok z pewnością jest mniej zasoby w składniki odżywcze, jak cały owoc/warzywo i jeśli uważasz, że sokami zastąpisz spożycie warzyw w diecie - no to niestety nie jest to dobra droga.

"Nie masz czasu" bo Ci się nie chce....taka prawda.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
Skerx nie chodzi mi o wszystkie warzywa mam na mysli te ciezkostrawne lub o ciezkim smaku np marchew burak seler czy szpinak tylko z tego robie soki zmieszane lepiej mi podchodza reszte jem normalnie w calosci chodzi mi tylko o to cz y w takich sokach cos wgle jest chodzi mi glownie o to czy dalej pozostaja te watrzywa zasadowe alkalizujace bo mam zakwaszony organizm i czy witaminy typu A marchew K szpinak i ogolnie reszta w jakims stopniu pozostaje w takim soczku. Prosze o odpowiedz. Za pomoc przyznam sogi. Z gory dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, 17 lat. 70 kg.

Następny temat

Potrzebuje treningu dla Kobiety waga 52kg

WHEY premium