SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy rozrosne sie jeszcze naturalnie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1637
Wiec od dluzszego czasu meczy mnie pewne pytnie, czy moje cialo poszerzy sie w barkach i klatce piersiowej i czy to jest jeden z etapow dojrzewania? Nie chodzi o to zebym cwiczyl na te dwie partie, tylko o to czy w fazie dojrzewania szerokosc obreczy barkowej i klatki sie rozrastaja. Mam 18 lat w barkach mam 121cm w klatce 97cm no i moja talia to 77cm.
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
moim zdaniem nie jest zle ciezko powiedziec czy sie rozrosniesz to zalezy kiedy zaczales dojrzewac, jezeli wczesnie to proces mogl sie zakonczyc, jesli nie to wszystko przed Toba, wazna jest tutaj genetyka, popatrz na osobnikow plci meskiej w Twojej rodzinie.

Jezeli b Ci na tym zalezy i bedziesz wytrwaly to polecam cwiczenie na szerokich rozstawach rak, wtedy stawy sie adoptuja i mozliwe jest moze nie spektakularne ale napewno jakies poszerzenie obreczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dbac o nerki.

Następny temat

PODWYŻSZONA TEMPERATURA OD OK.3 MIESIECY

Wiecej