SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy robic??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Witajcie.Mam 13 lat i cwicze sobie ATC.Tylko mam jedno pytanko....Czy oprocz wyciskania na laweczce poziomej robic jeszcze pomki ??.Bo slyszalem ze pomki jakos zbijaja miesnie czy cos takiego.Ale chyba wystarczy sama laweczka .Mowcie!!Z gory dzieki !@
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Mam nadzieje ze nie ćwiczysz tylko klatki ale równomiernie całe ciało .

ACT jest bardzo dobrym pomysłem wiec go kontynuj .A co do pompek to mozesz ich używać jako rozgrzewki wstępnie zmeczysz mięsnie i dodatkowo dobrze je rozgrzejesz więc nie są złym pomysłem

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 784
troche za wczesnie jak na cwiczenia jestes dopiero w fazie dijrzewania!!! moj trener zawsze odradza mlodym wczesne pakowanie ale twoja sprawa!!

filipss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
IMO 3 lata za wczesnie ale rob jak chcesz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej z treningiem?

Następny temat

trening na mase, pomocy

WHEY premium