SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy powinienem schudnąć?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29
Od dłuższego czasu często ćwiczę, chodzę na basen i na siłownię. Jednak od wielu lat mam strasznie wypukły brzuch przez co wyglądam na grubego. Faktem jest to, że mam lekko zapadnięty mostek, ale wstydzę się chodzić z dziewczyną na basen z takim brzuchem, tym bardziej, że mówię jej, że ćwiczę. Proszę o radę. Wiek 16 lat, Wzrost 178 cm, Waga 63,5 kg. PS: Da się coś z tym zrobić do wakacji?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ankieta, opis diety i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
I nie wypychaj brzucha do zdjęć

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
1. Chcesz mieć płaski brzuch, to zacznij od tego żeby go lekko spinać - właściwie przez cały czas. Jak zupełnie nie trzymasz mięśni, to wygląda to tak, jak na zdjęciach.
2. Przejdź się do ortopedy albo ogarniętego fizjoterapeuty, bo problem może leżeć w zbyt dużej lordozie kręgosłupa i dobrze by było, jakby to obejrzał fachowiec i zaproponował zestaw ćwiczeń korygujących.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening klatki

Następny temat

spalacz tluszczu sfd

WHEY premium