SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy polendwica z indyka to to samo co szynka z indyka i czy też ma duzo białka???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
??

>>> pozdro <<<
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Róznica tylko w ilości tłuszczu okolo 3% zadowolony ???

członek-mafia.suple.hardcor.pl

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo.A jeżeli znasz się troszki na suplementacji to czy mógłbyś mi powiedzieć jakie białko było by dla mnie najodpowiednie.Mam 15 lat dieta niezbyt i chciałbym ją uzupełnić.waże 66 kg przy 174 cm.ŁSyszałem że sojowe jak dla mnie?? a jak ty uważasz??

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Sojowego nie polecam ze wzgledu na jego nie pelnowartosciowosc(bialko roslinne) Lepiej kup jakies bialko serwatkowe typu Extensor lub wpc Treca

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A CO MYŚLICIE O MATRIXIE OLIMPA LUB IZOLACIE SERWTKOWYM(WHEY PRO ISOLATE)CZY JAKOŚ TAK.CIEKAWI MNIE TEŻ ODŻYWKO MAS GAIN Z HI TECA. CZY TO ŻECZYWIŚCIE TAKIE g**** SĄDZĄC PO CENIE CZY JAK DLA MNIE NA UZUPEŁNIENIE DIETKI BYŁBY SPOX.bO SZUKAM TANIEGO I DOBREGO SPRZĘTU KTÓRY BY DZIAŁAŁ.PROPSZĘ O ODP. NA WSZYSTKIE MOJE PYTANKA.

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli nie potrafisz dostarczyc 2g bialka na kg masy ciala i okolo 5-6g weglowodanow na kg masy ciala to uzupelnij te braki bialkiem!

rano potrzebe jest odrazu z 25 g bialka , jezeli nie jesz bialkowego sniadania (tak jak ja) to tutaj bedzie potrzebe b. serwatkowe (matrix -ok)

po treningu potrzebne ww i bialko -gainer jak znalazl

przed snem potrzebe 30 g bialka - mysle ze egg protien bedzie najlepsze.

W innych przyadkach powinienes dac rade dietką, przypadki ktore wymienilem wyzej to najwaznijesze momenty w dniu i np. ja w tych porach jem odzywki bo nie bardzo moge uzupelnic te skladniki dietka

"Jeżeli ktoś Cie nadepnie przeproś go, jezeli napluje ci na plecy -zabij"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby po siłowni a glikogen

Następny temat

Rozpisanie treningu

Wiecej