SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy polecacie l-karnityne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1421
Witam :D
Od 2 Miesięcy zamierzam zgubić kilka kg udało mi się pozbyć 6kg a chce zgubić jeszcze z 5kg. Ale teraz jest coraz ciężej mi zgubić zbędne ciałko.Więc znajomy polecił mi l-karnityne co o tym sądzicie?
Dodam że mam aktywny tryb życia Siłownia 3x tygodniu 3x Bieganie i 1-2x basen.I oczywiście posiadam dietę.
Moje wymiary to:
Waga: 80kg przed rozpoczęciem 86
Wzrost: 185cm

Pozdrawiam :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
A piszesz w dziale dla kobiet poniewaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1421
Upss nie zauważyłem. Może jakiś Admin przenieść temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7519
co do l-carnityny to pewnie ile osob tyle bedzie opinii.. Jedni mowia ze fajnie idzie i nie schodzi duzo z miesa a drudzy ze nie dziala, jak HMB. Najlepiej wytestowac na samym sobie, ja od marca tez bede jadl lcarnityne, moich 2 kolegow ladnie sie wycielo na tym, a wiekszosc opinii w necie mowi ze pieniadze wyrzucone w bloto...

Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
Powodzenia zatem Mateo, skoro wypala Cię tak wątpliwym preparatem to Ci na których hardcorowe spalacze nie działają mogą ci tylko zazdrościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Nie polecam, szkoda kompletnie na to kasy. Z dobrą dietą obojętnie czy z l-karnityną czy bez, efekt taki sam.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1421
Mam efekty z dieta itp. Ale teraz dość ciężko mi coś rzucić a czytałem o tym i mówią ze dobry spalacz to jest. Wiesz o kasę nie chodzi tutaj bo to sa grosze przecież tylko czy jakiś efekt po tym będzie. Bo nie chodzi mi o to że będę coś brał co i tak nie da mi żadnych efektów. Więc tego nie polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Zacznijmy od tego ze to nie jest "spalacz" jak to nazwales, nie polecam tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1421
Wiem że to nie jest drobne przejęzyczenie. A są jakieś skutki brania tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Mniej kasy w portfelu. W sumie przez to też się lżejszy stajesz.

Zmieniony przez - Senor w dniu 2013-02-21 22:41:32

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1421
Hehehe nie o to chodzi bo np 30-50zł to nie majątek przecież.Więc nie szkodzi spróbować ale wole najpierw się dowiedzieć coś o tym czy jakieś zalety lub skutki itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Cykl - mono + hmb + gainer. Pomocy!

Wiecej