SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy po 12 clomidu wystarczy ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 556
Witam. Kolega jest wlasnie na cyklu - 8 strzalow testosteronu prolongatum. Ma 24 tabletki clomidu. Ja wzialbym 8-10 strzalow. Czy po 12 tabletek nam wystarczy czy trzeba wszamac 24 na leb ?? Tescia bralibysmy co 4,5 dni. Dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 556
Czy ktoś moze mi pomoc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
a kopnęło was to chociaż trochę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 556
kolega wzial narazie 3 strzaly ja nic. Troszke spuch na twarzy. Wydaje mi sie ze kopnie go te 8-10 strzalow. Ale z kolega sie zastanawiamy czy moze mi dac 12 tabsow. Bo nie mamy juz dostepu do odblokow. Koksy kupic sie da, odblokow nikt niema !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup tribulusa i zma i jedz razem z tymi dwunastoma clomidami, na koniec zrob test i zobacz co jest, nie zaczynaj cyklu bez zapewnionego odbloku next time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 556
kolega wzial narazie 3 strzaly ja nic. Troszke spuch na twarzy. Wydaje mi sie ze kopnie go te 8-10 strzalow. Ale z kolega sie zastanawiamy czy moze mi dac 12 tabsow. Bo nie mamy juz dostepu do odblokow. Koksy kupic sie da, odblokow nikt niema !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 556
Czyli 12 nie wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
No cienko z tym clomidem troche,skoro jeszcze nie zaczales cyklu to wstrzymaj sie i postaraj sie dokupic nolvy albo clomidu,bo mysle ze ten Twoj caly cykl bedzie do dupy-nie utrzymasz tego co napedzisz.

Pospiech bedzie tu zlym doradca.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2236
hej sorki ze sie podepne ale myslicie ze 12clomidu + nolva+1xhcg+cynk wystarczy na odblok po mecie iprolo?

your body your choice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
cynk na odblok? pierwsze slysze.... z co do reszty - napisz jak dlugi cykl, jakie dawki. wszystko od tego zalezy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawki..
cynk nie zaszkodzi a pomoc pomoze
ile tej nolvy, hcg nie jest zbedne przypadkiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok teściem -spekulejszyn %-)

Następny temat

T3-pomoc

WHEY premium