SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie zadługo?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
Miałem niedawno przerwe w ćwiczeniu ok 3 tyg od 3.04 znowu ćwicze i wiadomo siła i masa troche spadły. Teraz szykuje się do cyklu na kreatynie(wszystko już kupione) i pytanko: Lepiej poczekać ze 2 tyg i wrócić do starej formy i dopiero 8 tyg łykac kreatyne (wtedy cykl trwałby ponad 10 tyg może zadługo?) czy lepiej już od nastepnego tygodnia zacząć łykać(niecałe 9 tyg ćwiczenia bez przerwy)? W tym tygodniu robie jeszcze trening z lekkimi cieżarami. Jak myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ja bym poczekał jeszcze z 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
ja tez bym jeszcze poczekał i wrócił do formy z kretą jeszcze zdarzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
poczekaj jeszcze tydzień góra dwa i ruszaj pełną parą ja wiem że czekać się nie chce tym bardziej że widzi się jakieś tam ubytki po odpoczynku jednak 4 tygodnie "urlopu" to wskazne Po przerwie przyrosty będą jezcze większe bez ryzyka że niby nic nie rośnie .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
Czyli nie będzie za długo cwiczyć ponad 10 tyg bez przerwy bo głównie o to chodziło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja w ogóle nie robię przerw ani lżejszych treningów (nie licząc przerwy wakacyjnej, ale jej też od jakiegoś czasu unikam) . Jeśli czuję, że jestem przemęczony, to po prostu odpuszczam jeden trening, albo robię kilka dodatkowych dni przerwy i tyle, ale... stosujcie na własną odpowiedzialność

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bez pompy czemu??

Następny temat

Plan..jaka partia z jaką?

WHEY premium