SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie za późno

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam mam 16 lat i czy ten wiek to nie za dużo aby zacząć trenować np. w szkole śreniej ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
zdecydowanie za pozno zeby zostac piłkarzem-choć cuda sie zdazaja. ale mysle ze tak rekreacyjnie dla siebiebez marzen o wielkiej karierze mozna trenowac

siła w kupie - kupa w dupie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
Zależy od tego jak dobrze grasz Jak jesteś naprawdę dobry to możesz zacząć w wieku 20 lat i grać w dobrym klubie a jak słabo grasz to możesz jedynie pograć dla zabawy A gdzie chcesz trenować ? W klubie ? Z tego co widzę w twoim profilu to kickboxing trenujesz więc może zastanów się jaki sport chcesz uprawiać

Zmieniony przez - kinder53 w dniu 2009-02-23 10:09:19

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie jestza pozno jesli jestes dobry i bardzo chcesz to wszystko jest mozliwe.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
ja jednak myśle ze nie poradził by sobie grajac na duzym boisku 11 vs 11 zagubil by sie w tym swiecie to nie podworko

siła w kupie - kupa w dupie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5606
szczerze to jest pozno ale zawsze mozna sprobowac a jak nie to zawsze masz mordobicie na kicku: D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej