SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie mijam się z celem ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 231
Witam, mam pytanie, obecnie ćwiczę na masę, suplementy total creaine megabol + dextroza i robię 6 weidera. Tutaj jest moje pytanie czy przy robieniu masy dam rade chociaż troche wyrzeźbić brzuch szóstką czy raczej mija się to z celem, a chciał bym troche brzuszka zrzucić. oraz 2 pytanie z powodów zdrowotnych nie moge ćwiczyć na nogi, kontuzja kolana dość poważna, czy jazda na rowerze w dni nietreningowe nie zbyt drastyczna oczywiście mocno mi zaszkodzi ?? (jestem jeszcze nie obeznany więc pytam)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
6 weidera glownie rozwinie miesnie, niekoniecznie spali tluszcz, jest zbyt malym wysilkiem by traktowac to jak typowe aeroby; tak wiec jak masz tluszcz na brzuchu to krata od szostki sie nie pojawi a jak nie masz to sie pojawi

to czy robisz mase i czy bedzie lecialo Ci z brzucha zalezy od sumy kalorii jaka dostarczasz do organizmu

jezeli lekarz nie widzi przeciwwskazan do jazdy na rowerze to mozesz jezdzic; jesli ma to na celu palenie tluszczu to nie bierz dextro przed jazdą

aby odpowiedziec sobie na pytania musisz dowiedziec sie wiecej o odzywianiu i metabolizmie czlowieka

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
Dzi więc jaki trening preferujesz na spalenie fatu z brzucha??
ps:zawsze myślałem, że a6w jest najlepszym sposobem...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dodaj jakas aktywnosc w postaci aerobow lub interwalow.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
W spalaniu brzucha (i zostawianiu rownoczesnie miesni) doswiadczenie jako ektomorfik mam slabe ale:
1 Ujemny bilans kaloryczny w ciagu dnia
2 Cwiczenia aerobowe (po treningu lub dlugotrwale tj. ponad 30 minut w dni nietreningowe; na tetno 60-80% max; oczywiscie bez suplementacji weglami przed) lub HIIT dla podkrecenia metabolizmu (a wtedy patrz punkt 1)
3 "Przesuniecie" wegli bardziej na rano, tj wieczorem nie jemy wegli a jedynie bialka.

W takiej kolejnosci jesli chodzi o waznosc.

Najwiecej dowiecie sie czytajac inne tematy o tym, szczegolnie te podwieszone. No i dzial "odzywianie".

Co do A6W to chyba tetno Wam za bardzo nie rosnie prawda? Wprawdzie to jest 25 minut ale raczej mala intensywnosc. Napewno nie taka jak powiedzmy przy 25 minutach biegu. Poza tym do spalania tluszczu zalecaja niby ponad 30 minutowe wysilki wiec znowu źle.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Bilans na ~0 tez moze byc.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase ;-)

Następny temat

Zmiana planu z priorytetem na lapy

WHEY premium