SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie jem za ciezko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
Pije tylko wode, 3 litry dziennie. Po gazowanych mam ciekawe problemy z flakami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
gazowane piłbym ew potreningowo tak nie są wskazane

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4557
Mozliwe, że Twoje objawy wynikają ze zbyt szybkiej zmiany diety głównie chodzi o błonnik masz go w diecie ok 40 g to dużo powiedzmy górna granica przy zwykłej diecie. Oczywiście sa diety bogatoresztkowe gdzie chyba jest do 60 g błonnika na dobę ale do tego trzeba dochodzić stopniowo . Więc jeśli np w ponedziałek masz 15 g to we wtorek nie możesz mieć 30 czy 40 g nagle.Masz też bardzo duzo białka powyżej 3 g / kg masy ciała. Jesli chodzi o produkty ciężko strawne to głównie produkty zawierające duzo błonnika i tłuszczu który pochodzi ze smazenia i pieczenia głównie. Ogranicz może groszek , fasolę , ostre przyprawy które działa wzdymajaco. Włącz jogurty , kefiry inne probiotyki. A jak to będzie nadal uciążliwe najlepiej idź do lekarza . Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
Witam powracam z troche inna dieta, ktora stosuje juz jakis czas. Rosne caly czas bo we wrzesniu wazylem 70 kg a teraz 82, miesnia troche zlapalem, ogolnie jest w porzadku. Jedyne co mnie martwi to to, ze mam straszne problemy z estradiolem i kortyzolem przez co dol brzucha, boczki, tylek lapia kazdy gram tluszczu. Czesciowo moze sie przyczyniac do tego laktoza z maslanki, ktorej pije litr dziennie, slodyczy staram sie unikac, mleka nie pije, owsiane staram zamieniac sie na chleb z ziarnami. Dodalem olej lniany, zeby nie pic na okraglo oliwy. Warzywa dorzucam do drugiego i czwartego posilku.

Co proponujecie zmienic? Chcialbym troche przyciac tej maslanki, no ale czym ja zastapie?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
bump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
Nikt mi nie doradzi? :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne arty :)

Następny temat

KIlka pytan dt diety na mase

WHEY premium