SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy muszę się odblokować?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29
Witam wszystkich bardzo serdecznie, jest to mój pierwszy wątek na tym forum, mam nadzieję, że znajdę odpowiedz na moje pytania, a oto one:

Rok temu zacząłem przygodę z testosteronem, dawkowałem sobie ENAN 250 co 4 dni, przez rok (bez odbloku), wszystko było ok, następnie życie tak mi się potoczyło, że na 3 miesiące trafiłem do więzienia i z dnia na dzień przestałem dawkować teścia, dziś mija 4 miesiące od ostatniego strzału, byłem na badaniach (wyniki w wątku), proszę mi powiedzieć, czy muszę się odblokować przed kolejnym cyklem? czy mogę normalnie wrócić do dawkowania ENAN'u.
Proszę mi również powiedzieć jak poradzić sobie z ginekomastią podczas cyklu?

Dziękuje bardzo.












Zmieniony przez - MatthewMatt1990 w dniu 2020-02-16 11:28:23

Zmieniony przez - MatthewMatt1990 w dniu 2020-02-16 11:30:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Wbij Enan będzie dobrze morfo nie wygląda źle tylko pilnuj hemoglobiny dodaj nattokinaze ,dużo wody pij i jakieś aeroby ,estro masz w normie nic na razie nie rób w razie czego IA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Jesli masz zamiar wejsc na cykl to nie ma sie co odblokowywac, tylko smialo wbiaj.
Jesli bedziesz trzymal estro i prolaktyne w gornych granicach widelek to gino nie powinno sie pojawic.
To kontrolowania estro najlepiej exe a dawke dobierzemy pod wyniki badan.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29
Dziękuje Panowie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 1.5 roku

Następny temat

Porzadny odblok po latach na SAA

WHEY premium