SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moje wymiary ciała są proporcionalne ?!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
Witam Panów i Panie , zakładam ten temat ponieważ mam dziwne wrażenie że moje wymiary ciała są nieproporcjonalne i chcę zasięgnąć opinii fachowców . Trochę mnie to martwi ,więc proszę o konkretne odpowiedzi ,z góry dzięki ;)

Pozdrawiam Masakratus
Wiek: W tym roku 19 lat.
Wzrost:173cm
Waga:72KG

Wymiary
Kark:35-36 cm
Klatka:92 cm
Talia:77CM
Ramie: 32cm
Przedramie:27 cm
Biodra: 89 cm
Uda: 58 CM
Łydki: 39 cm

Zmieniony przez - masakratus w dniu 2013-04-15 16:30:21

Zmieniony przez - masakratus w dniu 2013-04-15 16:53:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
Na tą chwile w nadgarstku mam 19 cm .Czytałem trochę o genetyce i to trudny temat lecz podobno są jakieś sposoby jestem "świeżakiem" więc liczę na jakieś dobre rady które pomogą mi w ćwiczeniach oraz pomogą mi zdobyć cenne dla mnie CM :)

Zmieniony przez - masakratus w dniu 2013-04-17 22:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
NIe jestem fachowcem ale te wymiary wyglądają OK. Zależy jeszcze jak wyglądasz :) Najlepiej daj fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lepiej po fotce ocenić sylwetkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
Ok , jutro zrobię fotkę i wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
ale konkretnie co ci tu nie pasuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
Konkretnie , wydaje mi się że moje nogi nie są proporcjonalne do górnej części ciała.


Ps.Jak zrobię fotkę to Ci podeślę.



Zmieniony przez - masakratus w dniu 2013-04-16 13:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z fotki nogi najlepiej rozbudowane, plecy też widać że są, na d ramionami trzeba popracowac

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
No i tu jest mój problem nie potrafię zbudować masy na ramionach ( Biceps , Triceps , i Przedramię) . Masa rozkłada się nie proporcjonalnie najwięcej masy nogi i brzuch .. Pytanie teraz jak to zmienić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak wyglada odżywianie i trening.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
Trening na siłowni: 3x razy w tygodniu . + WF w szkole i czasami biegam .
Odżywianie wygląda gorzej bo to normalne domowe jedzonko , nie obżeram się bardzo tylko wydaję mi się że muszę zrezygnować z fast-foodów lecz nie jem ich bardzo często .

Zaznaczam że prowadziłem dietę przez 4 tygodnie i suplementacje kreatyną + gainer . Efekty jakieś tam były ale szału nie ma za krótko prowadzony cykl . Od jakiegoś czasu staram się ćwiczyć regularnie i nie opuszczać treningów no chyba że chory jestem. No i jeśli mam możliwość to nie prowadzę siedzącego trybu życia.



Zmieniony przez - masakratus w dniu 2013-04-16 19:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no to za dużo nie napisałeś, jak wyglada trening siłowy jakie partie jakie cwiczenia i wypisz co jadasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurt pitny owocowy

Następny temat

Ćwiczenia na boczki

WHEY premium