SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moja dieta była okej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20
Witam,
mam pytanie o treści "czy moja dieta była dobra", Pod koniec lutego naczytałem się w necie jak powinna wyglądać dieta, jak liczyć kalorie i makro :) Coś zrozumiałem tak mi się wydaje, zalogowałem się na myfitnesspala, ustaliłem kalorie ile powinienem jeść żeby przytyć. Ważyłem 92-93kg potrzebowałem 3700kcal, chciałem zmasować więc ustaliłem kalorie na 4200 ( nie starałem się dobić zawsze maxa, nieraz to było 4100 nieraz 4200). 2marca zacząłem stosować swoją "diete" po paru tygodniach zauważyłem że waga stanęła na 95.5kg więc zwiększyłem kcal do 4500. Ruszyło pod koniec kwietnia było prawie 98kg ( byłem mega szczęściliwy, ponieważ zawsze byłem chudy szczupły i mierzę 189cm) Ogólnie byłem mega wkręcony w siłownie czytałem, oglądałem filmiki o wszystkim. Trening to był split( tak wiem powinno byc fbw na początek, ale podoba mi się split no i tyle, nie zmienie tego i nie zamierzam, co do techniki, mam kumpla który już chodzi dłuższy czas, więc przy np. martwym stał z boku i patrzył czy wszystko idzie okej czy plecy prosto więc krzywdy sobie nie zrobiłem) Wracając do pytania z początku czy moja dieta jest "dobra" , rozsądna? Wyglądało to tak:
śniadanie: mleko+płatki( kukurydziane, jakieś chocapici), bułki ziarniste, jajecznica, omlet, gotowane jaja, owsianka
obiad: makaron, ryż+ kurczak i warzywa, z jakimś sosem, słoikiem, saszetką( co mi się chciało to robiłem)
szejki ;p : mleko, białko, banany, twaróg to najczęściej po treningu
jadłem sporo owoców szczególnie gruszki, banany, jabłka, jak miałem ochotę jakiś baton wleciał, paluszki, biszkopty do dobicia kcal itp.
Czy taka dieta ma sens? Wiem że to nie jest 100% zdrowego żarcia, no ale nie wariujmy, nie jestem kulturystą żeby mieć catering gotowy. Pytam tutaj ludzi z doświadczeniem i podobnym podejściem do diety... Czy na dłuższy czas ma to sens? Czy nie zaszkodzi mi to? Czy można uzyskać fajną sylwetkę( nie jak z obrazka), dodam że po tych 2 miesiącach usłyszałem wiele opinii że jakoś mi się urosło, więc to chyba dobry kierunek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Przede wszystkim zrzut w wymaganej formie, nikt nie będzie tego liczył ;) I przydałaby się pełna ankieta z działu z tego samego linku na dole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
wypisałeś wszytsko co jesz, ale żadnych konkretów. Daj przykąłdowe dwa dni wg w/w schematu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie da się oglądać filmików o wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753518
Miarą efektów nie jest masa ciała, a obwody. Warto o tym pamiętać.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA I KREATYNA

WHEY premium