SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge by przetrenowany??

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 14 lat. 180cm 66kg Około 2 tyg temu robiłem plan 21-25 pompek ze strony 100 pompek.pl lecz przestałem na 4 dniu, gdyż nie mogłem go przejśc. W tym dniu zrobiłem jeszcze brzuszki i przysiady i nie miałem już siły na pompki W tym tyg. w pon miałem trening kosza, wtorek wf, sroda - pilka nozna,czwartek wf i piatek kosz na ktorym było bardzo cięzko, ale na tych treningach glownie trenowalem nogi, kondycje - jesli nie nadaze na nogach to rece mi nie pomoga :). W sobote odpoczynek - tylko lodowisko. Dzis rano zrobilem sobie rozciaganie: https://www.sfd.pl/ROZCIĄGANIE!!!!!-t134922.html  Postanowiłem na feriach wróci do programu 21-25 i zrobic po nich przynajmniej 30 w jednym ciagu Przy 10 tak mnie zaczęły bolec rece ze zrobilem jeszcze 8.. Mam pytanie: czy jeśli trenuje nogi to moge byc przetrenowany na rekach? Zrobic sobie przerwe czy katowac te pompki po 8 co dwa dni za dojde do tych 20 kilku ktore juz osiagalem? Wkurza mnie to, wydaje mi sie ze lapa mi nie rosnie. i jak mam miec wiecej sily jak ona jest taka mala na takiego chłopa jak ja ... Nie uzywalem tak intensywnie rak oprocz kosza i siatki tam na wf.. Głownie to nagi i aeroby. Pilką lekarska mam 2 wynik w klasie, ale podciaganie to z dolu wiszac sie nie podciagne, ze zwisu max 3, a koledzy wazacy 40 pare kg spokojnie kilka razy ;3 Dodam ze pod koniec 6 klasy wazylem okolo 80 kg. i po wejsciu na 1 pietro bylem spocony jak swinia. Wiec wg mnie zrobilem wielki progres, ze moge na rowni grac z innymi trenujacymi od najmlodszych lat :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Mozesz sprecyzowac swoje pytanie zamiast pisania nam swojego zyciorysu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jeśli trenuje nogi to moge byc przetrenowany na rekach? Zrobic sobie przerwe czy katowac te pompki po 8 co dwa dni za dojde do tych 20 kilku ktore juz osiagalem? Musiałem napisac co robiłem, aby można bylo odpowiedziec czy bylem przetrenowany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
8 pompek co 2 dni? Zmeczenie rąk trenując nawet nogi to normalna rzecz którą ma chyba każdy więc nie ma co sie załamywac i odpocznij sobie od.. tego co robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@fighterninio nie 8 pompek co 2dni tylko kilka serii po 8 :D http://www.100pompek.pl/21-25-pompek
3 dzien zrobilem a na 4 padlem choc to tylko 5 pompek roznicy razem ;0

Zmieniony przez - Mattheo23 w dniu 2013-02-10 19:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Moze siedziales przy komputerze do 2.00 i sie nie zregenerowales?
Poza tym odpusc sobie te pompki bo one wiecej szkod niz pozytku Ci dadza. Idz na silownie lub poczytaj https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html jak nie masz mozliwosci uczęszczania.

Zmieniony przez - fighterninio w dniu 2013-02-10 19:15:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+Trening--> Pytania i pomoc.

Następny temat

Kiedy zobaczę postęp ?

WHEY premium