SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę osiągnąć sylwetkę zbliżoną do tej na zdjęciu ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
Od każdej strony do której napiszę dostaję odpowiedź ze w moim wieku (15l) jestem w okresie dojrzewania i nie mogę jeszcze zbudować tak rozbudowanej sylwetki . Wydaje mi się ze nie jest to jakaś naprawę mocna sylwetka i najlepiej jakby dało się ustalić trening do domu bo po co wydawać dużo kasy na dojazdy i opłacać siłownie jak żaden mój znajomy tak nie robi ( kwota około 400 zł miesięcznie a w moim przypadku to dużo ) oczywiście że jak każdy chyba ciwicze w domu ale zastanawiam się czy takie beztroskie cwiczenie może skończyć się przybraniem na masie i zrobieniem z siebie ze tak powiem miśka i dlatego pytam jak i co ćwiczyć żeby uzyskać sylwetkę wąską , szczupłą , lekko zarysowaną ( przykład ze zzdjcia to najbardziej dokladne okreslenie ttego jak chciałbym wyglądać






Zmieniony przez - Tayson333 w dniu 2016-11-03 21:04:00

Zmieniony przez - Tayson333 w dniu 2016-11-03 21:04:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
ja się zastanawiam co Cię może kosztować 400 zł miesięcznie; bilet miesięczny i karnet na siłkę to 400 zł?? To gdzie Ty na tę siłkę chcesz dojeżdżać, ze Śląska na Pomorze? No i skompletowanie sprzętu w domu też nie jest wbrew pozorom tanie, co najmniej pensja minimalna pójdzie na sprzęt i obciążenie, bo jednak te 140 kg wypadałoby mieć, 2 gryfy, ławkę, klatkę, drążek, poręcze, stojaki wielopoziomowe itd. Co do beztroskiego machania w domu: wszystko ma być robione z głową i wedle planu. Nie masz kasy na sprzęt? Weź plan dla domatora bez sprzętu, kup tylko drążek i poręcze, też coś zbudujesz. Inna sprawa że najszybciej Ci to pójdzie z treningiem siłowym i porządnym jedzeniem, a nie że zrobisz sobie rano 50 pompek, w dzień niedojesz i myślisz że będzie z Ciebie Adonis
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nic specjalnego, jak się zaprzesz będziesz trenował, odpowiednio się odżywiał to i lepszą sylwetkę zbudujesz, ale to jeszcze zależy jak obecnie wyglądasz, bo jak źle to trochę może Ci zająć dojście do dobrej sylwetki.

kolejna sprawa jaki masz typ budoway szy szerokie biodra, wąską talie, szerokie barki, bo to ma wpływ na efekt.

Nie obawiaj się treningiem domatora miśka z siebie nie zrobisz, jakbyś chodził na siłownie prawdopodobnie też nie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Taką sylwetkę to można osiągnąć w rok do dwóch przemyślanych treningów więc nie powinieneś mieć problemu.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
a jak z treningami w domu ? na hantlach sztandze i drążku . i dietę dobrać do tego albo kupić na stronie potreningu albo fabryka siły ( która lepsza ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
a jak z treningami w domu ? na hantlach sztandze i drążku . i dietę dobrać do tego albo kupić na stronie potreningu albo fabryka siły ( która lepsza ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie ma czegoś takiego jak "uniwersalnie dobra dieta", Nie wiemy, czy jesteś, mówiąc kolokwialnie gruby, czy chudy - wiec nie wiadomo, czy dążąc do takiej sylwetki (moim zdaniem nijakiej - ten brzuch to jak u plastikowej lalki, a chłopak ani szczupły, ani duży - ale to moje wredne zdanie) powinieneś dokładać kalorii i budować mięśnie, czy zrzucić w obwodzie brzucha 15 cm.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Trening na podstawowym sprzęcie w domu w zupełności wystarczy. A co do diety masz info wyżej to wysoce indywidualne kwestia.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
dietę chciałbym kupić na jednej z tych dwóch stron i tam wydaje mi się że chyba będzie dopasowana dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Oczywiście, że będzie dobra ale trzeba pamiętać, że to jest punkt wyjścia później trzeba ją nieco kalibrować pod siebie.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A ja uwazam, ze kupowanie diety w wieku lat 15 jest niepotrzebne. To jeszcze nie czas na liczenie kalorii i makro, trzeba jesć zdrowo i rozsądnie, bez syfu. Poszuksj pod haslem 10 wskazówek żywieniowych. Ewentualnie zajrzyj do dzialu odzywianie, tam nieodpłatnie pomagamy układac diety.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A fryzurę też chcesz mieć taką wypasioną?
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego

Następny temat

Pierwsza masa.

WHEY premium