SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę dłużej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Biorę kreatynę(Vitalmax300g.)siedem tygodni,jutro zaczynam ósmy.Na początku miałem brać tylko miesiąc,potem ostatnie dwa tygodnie jabłczan Olimpa(zostało z poprzedniego cyklu),niestety zrobiły się grudy,zawilgotniał i go wywaliłem.Dlatego chciałem pociągnoć monohydratem równe 8tyg.Dzisiaj obliczyłem,że zostało mi go 110g.(trenuję 4razy w tyg.),czyli po sześciu tyg.powinien się skończyć(330g),jutro ósmy tydz.,a tu jeszcze tyle zostało...Okazało się,że łyżeczka,którą brałem ma 3gr.!a nie 5g.Moje pytanie jest takie,czy mogę skończyć cykl po 9tyg.,akurat tyle co mi zostało starczy na dwa tyg.,biorąc normalnie 5gr.,a nie 3.(tamtą łyżeczkę wyrzuciłem)To co mogę 9tyg.?Z góry dziękuję.

Trza być twardym, nie miętkim!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja bym powiedział że możesz nawet i dłużej bo te dawki są raczej na długą suplementację, ale co do pytania to oczywiście że możesz te 9 tygodni ciągnąć ten cykl/dla mnie taki to normalka przy dawkach troszkę większych/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
czemu nie
Nie opłaca sie zostawiac tak małej ilosci więc ciągnij do końca !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Jesli czujesz dialanie kretki to ciagnij dalej jesli nie to nie ma wiekszego sensu ciagnac dalej cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Od razu lżej!Dzięki!!!!

Trza być twardym, nie miętkim!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na mase

Następny temat

prosze o porade

WHEY premium