SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę czymś "wspomóc"?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witam. Mam 1,8m wzrostu i 70 kg czyli mało, do tego 20 lat. Chciałbym wziąć się za siebie, na razie głównie przytyć. Wiem, że kluczem do tego jest głównie większa ilość jedzenia ale lekarz mi powiedział kiedyś, że mam szybki metabolizm i mi się nie odkłada. Z kolei od kumpla słyszałem o tych wszystkich białkach etc. kumpel powiedział, że oczywiście samo białko nic nie da jak nie będę więcej jadł ale warto kupić jako dodatek. W związku z tym chciałem spytać co (i czy w ogóle) polecilibyście mi kupić. Diety specjalnej nie mam więc pewnie od tego bym musiał zacząć. W okolicy siłowni nie mam więc sobie daruję ale w domu może coś skombinuję. Odnośnie tego białka chodzi mi konkretnie: czy warto już coś kupić żeby szybko przytyć wraz z dietą? I jesli tak to jaki konkretnie produkt byście mi polecili? Jeśli temat był to sorry, czytałem sporo już postów, nieraz podobnych ale raczej wszyscy ćwiczą. Pozdro.

Zmieniony przez - Eunectes w dniu 2008-06-10 19:25:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kluczem do tego jest głównie większa ilość jedzenia ale lekarz mi powiedział kiedyś, że mam szybki metabolizm i mi się nie odkłada
no i co z tego wynika?

poczytaj o odzywianiu, to nie takie trudne:
- robisz jedzenie na caly dzien z samego rana lub poprzedniego dnia wieczorem
- korzystasz z plastikowych pojemników na żywność lub specjalnych termosów do żywności.
- potrzebna będzie waga kuchenna i kalkulatory żywieniowe(znajdziesz darmowe na forum, w internecie)
- poczytasz co powineiens jesc, robisz rozpiske, przekalkulujesz czy zgadzają sie twoje założenia, rozpiske drukujesz i pozostaje tylko przestrzeganie jej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Białko i gainer to jedzenie w proszku - czyli uzupełnienie diety. Najpierw ułuż właśnie ją a potem w razie potrzeby możesz dorzucić jakieś białko lub gainera w zależności od braków

Po pomoc w ułożeniu diety zgłoś się do działu odżywianie

pozdro

Zmieniony przez - oley92 w dniu 2008-06-10 19:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ok dzięki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal pump+HMB+Dibencozide

Następny temat

nitro 2

Wiecej