SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę ćwiczyć?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 317
Witam. Czy mogę ćwiczyć fbw hantle itp jeżeli mam niedowage? Ważę 55kg przy 176, 18 lat. Mam gainer hi tec whey mass builder jako uzupełnienie diety w sumie zjadam dziennie 3200 kcal, 300W, 130 B, 180 T. Mam najpierw z tą dieta nabrać masy czy od razu ćwiczyć bo już nie wiem. A i czy ktoś się orientuje jakie korzyści daje cynk 25mg glukoza wraz z Wit b6 10mg? Bo biorę na trądzik ale nie wiem czy na siłownię coś daje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
Przysiad tylny ze sztanga jest cwiczeniem bardziej angazujacym mięśnie. Dupa od wykrocznych tez rośnie ;> Polecam klasyczny przysiad tylny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
Ćwicz śmiało, jeśli to twój pierwszy kontakt z siłownią to zajrzyj http://m.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
cynk ok, glukazo - bbyle nie w okolicach wieczora
cwicz smiało, poczytaj o planach ACT lub FBW

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293
Siemano, jesteś bardzo podobnej budowy do mnie zapewne. Mam 174cm wzrostu i wagę 54/55kg, jesteśmy ostre ektomorfy, to fakt :D Ogólnie ja nie zwracałem uwagi na dietę, tylko ćwiczyłem, ale polecam Ci ćwiczyć, z powodu tego, iż wejdzie Ci szybko siła. Ja przykładowo pięć miesięcy temu 30kg nie mogłem podnieść, tragedia. Ostatnio natomiast wziąłem 40kg razy 3, więc już niedługo zapewne dam radę kończyć na tym ciężarze serię! ;)


Zmieniony przez - DrillR w dniu 2016-02-20 15:44:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
podstawa to systematyka
1

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 317
1. becnie ćwiczę tym planem http://zapodaj.net/d5a1af4a7a332.jpg.html może być taki?
2. A i chce dokupić kreatyna i zastanawiam się między mono a jablczanem który wziąć? Mono nie wiem czy warto bo i tak woda zejdzie więc efekty wizualne tylko na okres.
3.i ostatnie pytanie czy lepiej dla ekto np 3 x 6 duże obciążenia czy 3 x 12 małe obciążenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
1. plan ok
2. nic nie kupuj
3, zakres 10-12

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
Trening dobry, jak masz niedowagę, to skup się na diecie. Dopiero później możesz kupić sobie Mass XXL połączysz to z kreatynką i jakimiś węglowodami.

Kiedyś będę Koksem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
petro po co? skoro wazy 55 kg bez problemu dostarczy wszyatko z jedzeia

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
W sumie racja, ale z biegiem czasu na pewno będzie chciał sięgnąć po coś lepszego. Chodzi mi o odżywki.

Kiedyś będę Koksem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 317
Dietę mam 3200kcal ryż + pierś 150g wpiepszam. Węgli mam ponad 300 białka 100g i tłuszczu 180g co przy mojej wadze się przyda. Ćwiczę, wiem jak się robi ćwiczenia ok 3-5 miesięcy. Kreatyna chce zakupić na przyspieszenie wzrostu mięśni tylko nie wiem która.
I jeszcze jedno bo ja nie robię przysiad ów zwykłych bo się obawiam że duża mi urośnie więc robię przysiady wykroczne z hantlami. Czy jest jakaś duża różnica między tymi ćwiczeniami?




Zmieniony przez - Lukasz1722 w dniu 2016-02-26 19:47:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja a trening( ocena treningu)

Następny temat

Trening ocena.

Wiecej