SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę stosowac takie cwiczenia oraz czy kupic spalacz bcaa i białko ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363
Witam waże 84kg chcę schudnąć około 10 kg 2 lata temu miałem 70kg i dobrze wygladałem i czulem sie z ta waga znakomicie otóż wprowadziłem diete zmniejszyłem wegle jem zdrowo i zwiększyłem ćwiczenia pon , srody i piatki chodze na silke 1h i wieczorem biegam 30 min w sobote i niedziele biegam rano i wieczorem 30 min czy mogę wprowadzić do tego Bcaa i Olimp - Thermo Speed Extreme Olimp przed treningiem i bieganiem mogę tak brać i czy rosądne było wprowadzenie jakiejś odzywki bialkowej bo dosyć czesto mam problem z pozywieniem z wysokim stopniem białka ...


Najbardziej chce schudnąć z ud mam najwiecej tłuszczu no i z brzucha czy moge sie stosowac do tego co napisalem jak nie to poprawcie to albo powiedzcie mi jak co mam robić ???


z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa i spalacz sie przyda. na początek to dobry wybór. jesli chodzi o bialko to nie mogę sie wypowiedzieć, ponieważ nie zamieściłeś diety i nie napisałeś nic na temat swojego zapotrzebowania, rozkładu BTW itp. Wrzuc diete potreningu.pl i będziemy dyskutować a co do zrzucania z partii okreslonych, to powiem tylko tyle, że genetycznie uwarunkowane jest to, skąd będziesz tracił i jak szybko. generalnie na redukcji leci zewsząd, chodzi o to, żeby budować mięsień ciężką pracą a redukować tłuszcz dietą i cardio. Pokaż tez swój trening jak wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny 79 kg

Następny temat

Kobieta na siłowni - za i przeciw / Jaki trening

WHEY premium