SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można tutaj coś dorzucić ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Witam !
Od 2 tygodni trenuje na siłowni ale ze sportem mam do czynienia już od bardzo dawna tylko zwyczajnie teraz zaczynam zabawę z siłownią.
Robię trening FBW, plan wziąłem z tego tematu https://www.sfd.pl/FBW_Geneza,_Zasady,_Podsumowanie.-t398536.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all
Trenuje 3 razy w tygodniu tylko problem w tym, że to trochę mało dla mnie, wcześniej trenowałem do 6 razy w tygodniu na bardzo dużych obrotach i ten trening, który robię teraz jest dla mnie nie wystarczający. Mam bardzo dużo czasu i chciałbym robić coś jeszcze, możecie mi doradzić co ? Zależy mi zrobieniu kilku kg suchej masy.
Tak dodatkowo pytam. 2 tygodnie robiłem po 12 powtórzeń. Czy teraz powinienem zejść do 8 czy 10 powtórzeń ?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Jak za słabo to możesz dorzucić do 4 serii na większe partie (nogi, plecy, klatka) i ew. 4 razy w tygodniu ćwiczyć.

Możesz zejść, ale to nie jest konieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Gdybym zszedł z powtórzeń byłaby większa progresja ciężaru, nie uważasz, że może wtedy byłby większy progres ? (pytam bo jeśli chodzi o siłownie jestem zielony, żeby nie było, że się wymądrzam). Jeśli chciałbym robić 4 razy w tygodniu a plan mam 3 plany (A,B,C) to mam dołożyć jeszcze jakiś czy zwyczajnie lecieć w kółko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Leć w kółko.

Możesz też piramidalnie robić --> zaczynać np. od 12 powtórzeń w 1 serii i kończyć na 6-8 w ostatniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
12-10-8 coś takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Tak, o to mi chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase + Plan DO OCENY 85

Następny temat

Trening domowy.

WHEY premium