SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 38575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja nie, jakbym miał kupować MCT to pewnie kupiłbym kokosa
natomiast dla mnie bulletproof coffee to bulshit
kawa to ma być kawa, czarna i mocna a nie tłusta

aha i jeszcze jedno - nie trenuję bez jedzenia, jak miałbym trenować rano to pewnie prędzej po szybkim szocie białko + węgle a nie na tłuszczach



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-10-09 19:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1360 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31122
Też kombinowałem żeby taniej było, ale olej kokosowy ma MCT zaledwie 12-14 % .
Znalazłem u konkurencji 400 ml za 21 zl.
Też na głodnego nie trenuję, o 10:30 jem drugie śniadanie a o 13 siłka.

Jeszcze mi nie napisałeś jak poznam czy na brzuchu to woda czy tłuszcz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
teoretycznie na macanego można wyczuć, fat tworzy pod skórą takie grudy, złapiesz fałdę to powinieneś wyczuć o czym piszę
a po drugie, utniesz kalorie to woda powinna szybko zlecieć pierwsza, czyli jak waga spadnie dynamicznie to woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1360 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31122
Po 10 dniach 2 cm w pasie na minus i 1,5 kg na wadze, ale waga u mnie coś świruje. Tzn. waży dobrze tylko ja dziennie albo biegam albo maszeruje więc ta waga też nie jest wiarygodna, bo po bieganiu na drugi dzień mam 1kg mniej.
Czyli dość szybko spadło w pasie więc to woda ? Choć jak macam fałdy po bokach to czuję podłużne grudki tak jak pisałeś Kabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
sporo wody, ale trochę fatu też jest jak są grudki, cudów nie ma przy masie trochę musi wlecieć
natomiast tak jak pisałem wcześniej, nie redukuj teraz tylko zrób z 4 tygodnie na niskich kaloriach i ogień dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1360 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31122
Tak właśnie chcę :)

A to normalne że tyle wody załapałem czy to coś złego ?


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2019-10-19 16:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
normalne przy nadwyżce, szczególnie dużej podaży węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 178 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1443
Co prawda jeszcze daleko mi do tego, ale tak z ciekawości zapytam przy okazji: jaki jest najlepszy wyznacznik tego, kiedy skończyć redukować i kiedy skończyć masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130565
Vexatus
Co prawda jeszcze daleko mi do tego, ale tak z ciekawości zapytam przy okazji: jaki jest najlepszy wyznacznik tego, kiedy skończyć redukować i kiedy skończyć masę?
To zależy od Ciebie.
Wybierasz jaki wygląd Cię zadowala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1360 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31122
Mase kończysz jak szybciej rośnie to czego nie chcemy niż to na czym nam zależy.
Przykładowo moja pierwsza masa to 6 cm w klacie i 8 cm w pasie, gdy już rośnie tylko obwód pasa to nie czarujmy się reszta nagle nie zacznie rosnąć skoro już stoi, będzie tylko gorzej.
I w drugą stronę gdy się redukuję i w pasie już nie ubywa a zaczyna lecieć góra to też trzeba się liczyć tylko ze stratą mięśni a nie fatu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump,czyli siła ,masa energia.

Wiecej