SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można jeść słodycze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4840
Witam, chciałbym się zapytać czy jak cwiczę na brzuch i na ręcę to mogę jeść normalnie słodycze w normalnych dawkach czy w ogóle nie mogę jeść słodyczy?
I jeszcze jedno pytanie czy moge pić takie rzeczy jak soki sprite itd czy tylko woda ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 136
Szybko zaleje jak będziesz pił słodkie napoje i jadł słodycze. Lepiej już trochę napojów light, jeśli bardzo potrzebujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Myśle ze jeżeli cwiczysz na brzuch to spooojnie ,bezkarnie możesz się objadać słodyczami .
Jeżeli dodasz do tego ręce to już nawet fastfoody mogę wlecieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4840
flex1976
Myśle ze jeżeli cwiczysz na brzuch to spooojnie ,bezkarnie możesz się objadać słodyczami .
Jeżeli dodasz do tego ręce to już nawet fastfoody mogę wlecieć .


no to dobrze,tylko na brzuch robie abs a na ręce najzwyklejsze pompki w kilku seriach po 20 i nwm czy to odpowiedni trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Jeżeli to nie prowokacja to kolego muszę Cię zmartwić poprzedni post to sarkazm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4840
flex1976
Jeżeli to nie prowokacja to kolego muszę Cię zmartwić poprzedni post to sarkazm


haha rozumiem,to jak mam ograniczyć do zera czy nadal mogę:?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Możesz. Słodycze nie są nielegalne ( chyba?). Przy "żadnym" treningu i "żadnej" diecie efekty będą "żadne"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4840
deja vu
Możesz. Słodycze nie są nielegalne ( chyba?). Przy "żadnym" treningu i "żadnej" diecie efekty będą "żadne"


to jaki mam trening robić żeby "Efekty" były widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Siłowy. Uwzględniający cale ciało. Na początek FBW 3*w tygodniu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4840
deja vu
Siłowy. Uwzględniający cale ciało. Na początek FBW 3*w tygodniu.


Podlinkował byś mi go :? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4840
dopytuje się tak bo się nie znam ponieważ mam 15 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena prostej diety

WHEY premium