SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Witam.Planuje zakup OLIMP Kreatyna Powder 500g i OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps chce to połączyć.TSE tak jak na opakowaniu a kreatyne będę brał 10 gram dziennie 5 gram przed i 5 gram po treningu.I tu pojawia się moje pytanie czy mogę to tak połączyć??Aha ma to służyć w treningu boksu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
po mono zaleje cie woda... wiec po co brac spalacz?? lepiej zrob cykl na mono a później wycinke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
Wedlug mojej opini ja bym bardziej ci polecal Tcm albo jakis stack nie posiadajacy w swoim skladzie mono . Tylko jezeli zalezy ci na suchej masie. Mono ulatwai gromadzenie wody a spalacz jej pozbywanie wiec sam sie zastanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9430
Wycinka na TSE... to żadna wycinka
Jak na moje możesz wziąć TSE przed treningiem jakieś 40 minut dla pobudzenia choć na pewno będzie ono niewielkie. A przeciwwskazań do brania kreatyny i spalacza jednocześnie ogólnie nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Skoro tak mówicie to tak zrobię.W sumie zależy mi na suchej masie bo przy wzroście 190cm i wadze 113 kg nie chce łapać wody.Możecie polecić coś bez mono bo prawda jest taka że sie nie bardzo orientuje w suplach i nie chce kupić jakiegoś badziewia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
tcm olimpu
X-Pand
NO-CRE-X3
HP

wiadomo wybor jest wiekszy zalezy ile na kreatyne chcesz przeznaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Około 100-150 zł.A właśnie tak przy okazji to czy warto robić faze nasycenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
Nie robi sie faz nasycenia, użyj nieraz wyszukiwarki
https://www.sfd.pl/[ART]Największe_mity_suplementacji_by_boguc-t388229.html

poprostu stosuj sie kwestia jaka kreatyne kupisz, a co do porcjowania takie jak bedzie sie znajodowac lub poczytaj tu na forum , a napewno znajdziesz

Zmieniony przez - Xmass88 w dniu 2008-06-21 11:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Na boks nie bierz nic co cię może z pompować, bo się później za***iście cięzko ćwiczy.
Ja proponuje jakiś jabłczan kreatyny np. Cm3 z Treca
Kre-alkyn chyba też będzie spoko

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18838
można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
Xmass88 - nie nie robi sie faz nasycenia, tylko nie trzeba ich robic. To troche co innego, nie uwazasz? Niektorzy potrzebuja jak najszybszego nasycenia i jak najbardziej powinni te faze zastosowac. To zadne czary tylko kwestia ewentualnych strat nie wykorzystanej kreatyny, tudziez obciazenia podrobow (chociaz to tez jest mocno watpliwe jak dla mnie). Kreatyna dziala dokladnia tak samo, czy sie nasyca organizm bombardujac go intensywnie w krotkim czasie, a pozniej uzupelniajac malymi dawkami, czy stosujac dlugi cykl malych dawek i stopniowego jej stezania w organizmie. Kazdemu wedlug potrzeb i celow. Nie ma co glosic prawd absolutnych, bo ta o tym, ze sie juz nie laduje, jest tak samo prawdziwa jak ta "retro" o obowiazkowym ladowaniu.

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw? coś zmienić?

Następny temat

Olimp Thermo speed Extreme czy pomaga

WHEY premium