SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można 'przedawkowac' białko??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1619
Moze to nie do konca fortunne pytanie. Bilansujac codzienne jedzonko ustalamy proporcje B/WW/T/. Jakie negatywne skutki moze przyniesc przekraczanie ilości białka jaka wynika z przyjetej diety?

... cel nie uświęca środków. Ponieważ nie istnieje cel, istnieją jedynie środki....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak przesadzisz z białkem to kłopoty z nerkami i większy ubytek minerałów

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1619
thx

... cel nie uświęca środków. Ponieważ nie istnieje cel, istnieją jedynie środki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
w Stanach jest takie powiedzenie "Pokaz mi kulturyste ktory obawia sie ze je za duzo bialka a ja ci pokaze kulturyste ktory boi sie sukcesu" ja jeszcze nie przedawkowalem....jak przedawkuje dam znac co nie znaczy ze nalezy zlac ww i tluszcze..
1

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
a ile jecie bialka na dzien ile g/kg ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
jeśli jesteś ektomorfikiem to 2,5gr-ektomorfik to chudzielec, w większości przypadków 2gr na kg masy ciała to całkowicie wystarcza

uwaga: zbyt duża ilość spozywanego białka prowadzi do zatrócia organizmu i przeciązenia nerek
dlaczego zatrócia? bo podczas procesu przetwarzania białek uwalnia się azot-zbyt duża jego ilość zatruwa.

mam nadzieje ze wiesz jak wyliczyć zapotrzebowanie? jeśli nie to już pisze:
załóżmy ze ważysz 70kg a chcesz przyjmować 2 gr na kg masy ciała.
czyli 70x2=140gr-tyle gram dziennie potrzebujesz jeść białka
to samo zrób z ww i tłuszczami.
ww-5-6gr, tłuszcze 1,5-2gr na kg masy ciała

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
Żeby "przedawkować" białko trzeba jeść przez dłuższy okres czasu ok.4g białka na kg. Tyle jedą zawodowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Ja JEM TYLKO 1,5 g na kg masy ciała i cały czas notuje przyrosty
1

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1619
thx, thx... pytam bo ostatnio mnie naszlo na odzywki bialkowe zamiast dwoch ostatnich posilkow. Wiem, wiem odzywka nie ma zastepowac normalnych posilkow! Ale przy mojej tendencji do lapania tluszczyku i spowodowanym praca nieregularnym odzywianiu poszedlem na latwizne i popijam sobie odzywki zamiast przed i ostatniego posilku. Pozostale posilki staram sie spozywac regularnie. Z pobieznych obliczen wynika, ze troszke jem bialka powyzej zapotrzebowania. Ale ciagle mniej niz 4g/kg.
1

... cel nie uświęca środków. Ponieważ nie istnieje cel, istnieją jedynie środki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Kiedys wyskoczyly mi takie male sfedzace bomble na rekach ktore utrzymywaly sie przez 2 dni tak jakby mnie cos pogryzlo, lekarz powiedzial mi ze przesadzilem z bialkiem :/

Pozdrawiam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcje(sogi za pomoc)

Następny temat

Pytania niezbedne do ulozenia dietki

WHEY premium