SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mnie zaleje?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 99

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10749 Napisanych postów 46151 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie nigdy nie robilem zadnego cheat meala/cheat day i wczoraj zjadlem duzego kebaba, chipsy 2 slodkie bulki bylo tutaj pewnie z 2500-3000kcal mam pytanie czy po takim czyms moze sie odlozyc tkanka tluszczowa jestem caly czas na bilansie zerowym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 470 Wiek 178 dni Na forum 177 dni Przeczytanych tematów 3586
Nie masz się czym martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4358 Napisanych postów 6351 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 225406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3448 Napisanych postów 61168 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 670678
Jeden dzień nie ma wpływu na sylwetkę w dłuższej perspektywie, więc nie musisz się martwić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 119 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 48498
jeden dzien deficytu kalorycznego nie spowoduje utraty tluszczu tak samo 1 dzien nadwyzki nie spowoduje jego przyrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4122 Napisanych postów 42433 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341395
Olej temat i dalej trzymaj się diety

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9706 Napisanych postów 114638 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1371025
W dzien nie zrobisz masy ani reduckji, wróć na właściwe tory i się nie przejmuj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anubis